«Золотий п’єдестал» ніжинських учнів. ФОТО

25 травня у Ніжинській ЗОШ №10, вже традиційно, 9 рік поспіль, проходило свято вшанування кращих учнів року, святі таланту, інтелекту і звершень «Золотий п’єдестал – 2018». Директор закладу Ольга Мисник зауважила, що досягнення кращих учнів школи – це натхненна і сумлінна праця вчителів, батьків та учнів. Вони є прикладом та взірцем для всіх, хто переступає поріг школи. «Дуже приємно, що наш заклад виховує таких дітей, котрі є гордістю міста. Ми і надалі будемо класти всі сили, аби таких зірок сяяло на нашому учнівському небосхилі більше», – зауважила Ольга Миколаївна.

Переможці конкурсу «Учень року – 2018» визначались у восьми номінаціях: «Призери олімпіад і конкурсів», «Надія великого спорту», «Грація», «Барвистий світ», «Активісти самоврядування», «Майстер слова», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Багатогранність» та «Чарівний акорд».

Близько двохсот дітей стали лауреатами різних номінацій, а переможцями стали такі учні:

Призери олімпіад та конкурсів”

Шабанова Анастасія (3-Г)– переможець 18-го Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика; переможець Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». (учитель Бабко Н.М.)

Кандзюба Алінапереможець ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з історії – диплом І ступеня, учасниця Всеукраїнської олімпіади з історії; переможець обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «З попелу забуття»); кращий доповідач Третьої  краєзнавчої  науково-практичної конференції  «Ніжинці відомі й невідомі: особистісний фактор у регіональній історії» (уч. Кресан Ж.В.).

Банзерук Анна  (10 кл.) – І місце з правознавства, міський етап  (уч. Кресан А.О.); переможець обласного, диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту учнівських робіт учнів-членів МАН, учасниця Міжнародного форуму юних знавців основ християнської культури;

Степаненко Назар  (9-А) – І місце з історії, міський етап, диплом ІІІ ступеня на обласному етапі  (уч. Кресан Ж.В.); І місце з біології та ІІ  місце з екології, міський етап  (уч. Бабич В.Я.) ІІ місце з правознавства, міський етап   (уч. Кресан А.О.)

«Майстер слова»

Герасименко Марина (8-А клас) – переможець міського та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «Історія України та держа- вотворення»; призер Міжнародного конкурсу учнівської творчості «Мій рідний край» (III місце); переможець Обласної пошуково-дослідницької експедиції учнівської молоді «Чернігівщина в Українській революції 1917-1921 рр.» у номінації «Шляхами Української революції» (Учитель історії: Кресан Ж.В.)

Солдатенко Ліза (8-А клас) – переможець міського та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «Історія України та державотворення»; переможець Обласної пошуково-дослідницької експедиції учнівської молоді «Чернігівщина в Українській революції 1917-1921 рр.» у номінації «Шляхами Української революції». (Учитель історії: Кресан Ж.В.)

Куц Аліна (11-Б кл.) – у конкурсі «Інвалідність – це не вирок» відзначена дипломом лауреату Конкурсу. (Учитель правознавства: Кресан А.О.).

«Чарівний акорд»

Вокальний ансамбль «Грайлик» – активні учасники художньої самодіяльності школи, призери міського конкурсу-фестивалю патріотичної пісні «У піснях мого народу доля України» диплом  ІІ ступеню (викладач Харчанко Л.В.)

Горбатько Максим (8-Б кл.) – незмінний учасник художньої самодіяльності школи, лауреат обласного конкурсу «Яскраві діти України» диплом ІІІ ступеню, лауреат міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник» І місце у номінації естрадний вокал , володар диплому І ступеню Міжнародного фестивалю «Мистецькі барви»;

Іващенко Ізабелла (10 кл.) – незмінна учасниця виховних заходів та концертів школи та міста,  лауреат обласного вокального конкурсу «Яскрава країна» м. Чернігів І місце у номінації народний вокал та  ІІ місце у номінації естрадний вокал;

Марченко Богдана (9-В кл.) – постійна учасниця художньої самодіяльності школи та міста, володарка  Гран-прі міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу мистецтв «Соняшник», володарка суперпризу за краще виконання естрадної пісні у фіналі конкурсу «Яскраві діти України».

«Активісти самоврядувння»

Катерина Крошка – прем’єр-міністр, міністр туризму і спорту, голова комісії дисципліни та порядку (10 клас); ІІІ  місце Міжнародного мовно-літературного конкурсу  імені Петра Яцика (міський етап)  (уч. Базар Т. В.), ІІ місце з російської мови, міський етап  (уч. Головко І.М.).

 

 «Барвистий світ»

 

Котеленець Анна (8-Б) – Диплом за зайняте ІІ місце у номінації «Образотворче мистецтво» у міському фестивалі- конкурсі «Таланти багатодітної родини»; переможець І Всеукраїнської інтернет-олімпіади « На Урок» з інформатики на районному рівні;

 

Дягель Олександра (9-В) – Грамота за участь у XV обласному конкурсі-виставці робіт з образотворчого мистецтва «Натюрморт»; диплом за участь у XІ Вібкритому дитячому конкурсі живопису ім. І.Ю.Рєпіна; диплом за І місце у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» обласного конкурсу-виставки «Портрет.Образ людини в професійній діяльності»; Диплом  за зайняте ІІ місце у міському конкурсі «Різдвяні барви»; диплом за створення роботи, що увійшла до експозиційної колекції кращих творів всеукраїнського проекту «Просто небилиці»; диплом ІІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої» у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

 

«Надія великого спорту»

Шльончак Влад (10 кл.) – активний учасник в різноманітних спортивних змаганнях,  І м. –у спартакіаді міста з легкої атлетики з естафетного бігу; ІІ м. – у спартакіаді міста з легкої атлетики збігу на 200м;  І м. – у спартакіаді міста з легкої атлетики з бігу на 100м; приймав участь у міському національно патріотичному заході «Я – патріот», де команда посіла І м.;   Кубок міста з футболу серед команд ЗОШ, де команда зайняла І м.;   ІІІ м. –  у чемпіонаті міста з лижних перегонів; учасник «Джура», де команда посіла ІІ м.; І м. – в чемпіонаті Ніжинщини з боксу.

 

“Декоративно-прикладне мистецтво”

 

Шкура Матвій – учень 4-А класу – І місце у ІІ етапі змагань з початкового технічного моделювання, ІІІ місце у ІІІ етапі змагань та ІV командне місце у ІІІ етапі змагань з початкового технічного моделювання;

Потороча Денис – учень 4-А класу – І місце у ІІ етапі змагань з початкового технічного моделювання,  ІV командне місце у ІІІ етапі змагань з початкового технічного моделювання;

Масловський Максим – учень 8-Б класу ІІ місце у ІІ турі олімпіади з біології, ІІІ місце у ІІ турі олімпіади з трудового навчання, Диплом ІІ всеукраїнського рівня Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики;

Шевченко Юлія – учениця 11-А класу – І місце у ІІ турі олімпіади з трудового навчання, ІІІ місце у ІІІ турі олімпіади з трудового навчання, міністр культури та відпочинку, ведуча багатьох загальношкільних заходів та активна учасниця шкільного життя.

“Багатогранність”

Глущенко Олександр (9-А) – ІІ місце з інформатики та програмування, міський етап (уч. Чабала Т.М.); І місце на олімпіаді з математики, міський етап (учитель Левченко С.А.); І місце з фізики, міський етап; І місце з фізики, обласний етап, учасник Всеукраїнської олімпіади з фізики (учитель Свістова Н.С.); І місце з географії, міський етап.

Марина Волинець

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *