Ніжинські “паростки” потягнулись до “країни знань”

Випускний – це у будь-якому віці відповідальний захід. Особливим він є для дошкільнят, котрі тільки починають дорогу до дорослого життя, і перший крок – початкова школа.

Наприкінці травня у школах дзвенить останній дзвоник, а в дитячих садочках святкують випускні. Та є в Ніжині ще один дуже цікавий заклад, де старанно готують дошкільнят. При Ніжинському будинку дітей та юнацтва існує школа «Паростки». Цього року колективом закладу було виховано 85 першокласників. 30 травня для них та їх батьків було організоване театралізоване дійство – випускний, і майбутні школярі активно брали в ньому участь. Дівчатка у красивих платтячках, а хлопці у  костюмчиках з краватками  танцювали, співали та приймали участь в конкурсах.

 

Вихованці школи «Паростки» показали свої здібності і повну готовність до навчання в країні знань. Наприкінці свята вони отримали дипломи та подарунки, які допоможуть їм отримувати гарні оцінки в школі. Директор НБДЮ Валерій Примаченко висловив вдячність батькам за таких дітей, з яких виросте патріотичне і свідоме покоління. Майбутнім першачкам він побажав успіхів у навчанні, наполегливості і завзятості.

І хоч попереду ще три місяці літа, дитячих ігор, відпочинку та радощів, 1 вересня на діток та їх батьків чекає нове життя, яке буде цікавим, насиченим та наповненим нових вражень.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *