Щемний танок з татусями на випускному в Ніжинському дитсадку

30 травня прозвучав випускний вальс для вихованців ніжинського ДНЗ №13 «Берізка».
Це був зворушливий, особливий та надзвичайно хвилюючий день у житті випускників дошкільного закладу, їх батьків та вихователів.
Вчорашні малюки, які ще не вміли розмовляти та самостійно вдягатися, стали сьогоднішніми допитливими випускниками – майбутніми школярами, які вже багато чого досягли: співають, малюють, танцюють, читають, рахують, а головне – вміють товаришувати .
Свято зібрало багато гостей у залі. Дошкільнята-випускники з великим нетерпінням чекали нагоди продемонструвати усім свої уміння, терпляче і наполегливо готувалися до свята разом зі своїми вихователями. І то було справжнє дійство, адже хореографічні композиції та театралізовані дійства, музичні колективні та сольні номери дивували й зачаровували.

Найзворушливішою частиною випускного свята став таночок маленьких випускниць і їх татусів, які так щемно цілували долоні своїх донечок та кружляли з ними в вальсі.

 

Теплі, як завжди особливі слова прозвучали для дошкільняток та батьків із вуст завідуючої навчального закладу Наталії Примушко. Вона зазначила, що як завжди їй складно прощатись з дітьми до яких вона вже так звикла і полюбила. За доброю традицією вона щедро обсипала маленьких випускників та їх батьків зерном пшениці побажавши гарного життя і успіхів у подальшому навчанні.
Цей день важливий не лише для діток та їхніх родин, але й для працівників дошкільного підрозділу, які впродовж трьох років з особливою теплотою вкладали серця і душі у своїх вихованців. І не так вже й важливо, що їхня щоденна праця і турбота була мало помітною для сторонніх, але всі вони: кухар, завгосп, двірник, підсобний працівник і працівник із прання білизни, медична сестра разом з педагогічним колективом закладу допомагали ростити і плекати наших випускників-дошкільняток.

Наприкінці заходу батьківському колективу були вручені подяки, а вихованцям дипломи про закінчення Ніжинського дошкільного закладу №13 «Берізка».

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *