На ніжинських клумбах квіти не сходять, а як сходять, їх викопують?

І знову про ніжинські клумби. Здається, що з кожними роком квітів на них виростає все менше і менше, а центральний сквер міста перетворюється з гордості міста на «сором». Ця проблема була піднята і на черговому засіданні виконкому, яке відбулось 31 травня. Юрій Римський звернувся до представників влади з зауваженням щодо стану квітників: «Неприємно ходити по центральному скверу міста, котрий тягнеться від площі Франка і до Дому молитви по вулиці Об’їжджій. Клумби непрополені, квіти на них не проросли, трава не скошена, натомість, на ній лежать гілки, котрі залишились від обрізання дерев. Тим же сквером люди ходять кожного дня, і він постійно на виду, як у мешканців міста, так і в його гостей, а має він «позорний» вигляд. Це при тому, що виділялись кошти з бюджету на квіти і роботи по прибиранню».

На це міський голова Анатолій Лінник зауважив, що в даному випадку не все залежить від комунальників міста. «Кожного сезону пішохідна частина скверу посипається піщано-соляною сумішшю. У наслідок того, що суміш потрапляє і на клумби, це впливає на ґрунт, тому після посадки квітів, лише менше половини з них сходить».

 

Про ще одну «суспільну» проблему розповів і заступник міського голови Ігор Алєксєєнко. Напередодні дня міста біля міськвиконкому були висаджені квіти петунії. Та вже через три дні були викопано близько 60 квітів. Ось таке відношення мають самі ж люди, до того, що робиться в Ніжині за рахунок міського бюджету.

І така статистика крадіжки рослин спостерігається щорічно. Так наприклад, біля Всіхсвятської церкви були висаджені яблуні в пам’ять про загиблих бійців АТО з Ніжинщини, але через деякий час декілька яблунь було викопано. Та ж ситуація і біля Ніжинської центральної міської бібліотеки, коли тюльпани також недовго цвіли і були викопані. З одного боку виникає питання: «Чи варто взагалі щось саджати?». З іншого ж боку, чи повинні через таких «злодіїв суспільства» страждати все населення Ніжина?

Що ж до благоустрою центрального скверу, заступник міського голови Григорій Олійник протокольно доручив КП «ВУКГ» обстежити сквер, і вирішити питання з його прибиранням.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *