Декан філфаку НДУ отримав нагороду на обласному літературному конкурсі

З нагоди Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження в Чернігівській міській центральній бібліотеці ім. М. Коцюбинського 24 травня 2018 року відбулась офіційна церемонія нагородження лауреатів Чернігівського літературного конкурсу «Книга року – 2017».

Журі, до складу якого увійшли відомі письменники, науковці, журналісти, бібліотечні працівники та громадські діячі, таємним голосуванням визначило лауреатів конкурсу «Книга року – 2017». Лауреатами стали 16 авторів 16 видань.

У номінації «Проза» диплом за ІI місце отримав декан філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, член Національної спілки письменників та Національної спілки журналістів України –  Олександр Забарний, за книгу «Обриси на серці».

Чернігівський літературний конкурс «Книга року» організований в 1999 році з метою підтримки українських письменників, науковців, краєзнавців і видавців та популяризації їх творчості серед громадськості міста.  Конкурс сприяє виявленню найкращих актуальних і високохудожніх творів друку, опікується появою на книжкових полицях якісної видавничої продукції.

Нагадаємо, четвертого травня 2018 р. у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулася презентація книги “Обриси на серці”. До нової книги Олександра Вадимовича увійшли драматичні твори та оповідання, написані протягом останніх років. Тематика цих творів різноманітна: тут і захоплюючі екскурси в минуле, і тривоги за сучасне нашої держави. У книзі автор висловлює свій власний погляд на історію України з оригінальністю художнього таланту.

Вітаємо Олександра Вадимовича з нагородою, зичимо натхнення, творчих злетів та подальших здобутків!

 

 

Підготувала Валентина Ващенко

До теми:

У Чернігові нагородили лауреатів «Книга року – 2017»

http://www.chernigiv-rada.gov.ua/news/view/11137

Читайте також: Презентація книги Олександра Забарного “Обриси на серці”

http://www.ndu.edu.ua/index.php/ua/novini-universitetu/item/1647-prezentatsiia-knyhy-oleksandra-zabarnoho-obrysy-na-sertsi

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *