Мін’юст пропонує ув’язнювати злісних неплатників аліментів

Від початку року з боржників із аліментів вдалося стягнути 1,5 мільярда гривень.

За несплату аліментів – до в’язниці. Міністерство юстиції запропонувало притягати боржників до кримінальної відповідальності та звільняти їх із державної служби.

У відомстві планують також збільшити розмір аліментів і передбачити санкції для тих, хто не виплачував гроші більше року. Про це йдеться в сюжеті програми “Сніданок з “1+1”.

 

Від початку року з боржників із аліментів вдалося стягнути 1,5 мільярда гривень. А в публічному реєстрі неплатників зареєстровано 200 тисяч людей.

Три місяці в Україні діють суворі покарання за несплату аліментів. Як результат – майже 830 мільйонів стягнуто на користь українських дітей. Тепер Міністерство юстиції підготувало для злісних неплатників аліментів новий удар. Тим, хто не сплачує аліменти півроку і більше, у Міністерстві юстиції хочуть заборонити обіймати держпосади і навіть балотуватися у депутати. Крім того, пропонують зміни й до Кримінального кодексу. Якщо боржник відмовиться виконувати суспільно-корисні роботи, на нього чекатиме 2 роки ув’язнення. Більше про посилені покарання розкаже Станіслав Куценко – начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *