Ніжинці бігли разом з усією Україною. ФОТО

Першого червня 2018 р. у Ніжинському Графському парку, що біля музичної школи, відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля – 2018», участь у якому брали представники Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, представники ВП НУБіП України “Ніжинського агротехнічного інституту”, ВП НУБіП України “Ніжинського агротехнічного коледжу” та всі бажаючі.

 

Результати забігу серед жінок:

I місце – Валієва Карина (НАТІ)

II місце – Мельник Ярослава (НДУ)

III місце – Андрющенко Олена (ЗОШ №11),

 

Результати забігу серед чоловіків:

I місце – Філоненко Вячеслав (НАТК)

II місце – Іллюша Євгеній (НАТК)

 

III місце – Хоменко Дмитро (Ніжинець)

 

Переможці отримали нагороди відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради, які вручив спеціаліст відділу Сергій Білодід, а також переможці, учасники та організатори забігу отримали групове фото на згадку.

 

До речі:

Усе студентство України готувалося до Всеукраїнського легкоатлетичного забігу «Зелена миля-2018». У перший день літа цей загальнонаціональний захід відбувся у вищих начальних закладах країни, за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України та Національним олімпійським комітетом України.

Забіг відбувся 1 червня 2018 року о 11.00, одночасно в усіх регіонах України на центральних вулицях міст, селищ або паркових зонах, стадіонах та інших місцях.

 

Фото Лілія Журко

Валентина Ващенко ndu.edu

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *