Ніжинська школярка – переможець обласного конкурсу “Поліція для дітей”

На Чернігівщині визначені та нагороджені грошовими преміями й подарунками переможці обласного дитячого конкурсу творчих робіт «Поліція для дітей», проведеного за ініціативи поліцейських ювенальної превенції Управління превентивної діяльності поліції Чернігівської області, – повідомляє Поліція Чернігівщини.

Ідея проведення конкурсу належала правоохоронцям ювенальної превенції поліції Чернігівщини. У такий спосіб поліцейські вирішили дослідити, наскільки підростаюче покоління розуміє завдання поліції, готове з нею співпрацювати, бути законослухняним та спроможним протистояти поширенню негативних соціальних явищ.

Конкурс «Поліція для дітей» тривав протягом місяця й передбачав участь у ньому учнів усіх навчальних закладів загальної середньої освіти. Конкурсанти змагалися в двох вікових категоріях: учні 1-4 класів та 5-11 класів. Діти створювали малюнки, аплікації, орігамі та інші дитячі вироби з урахуванням тематики поліцейської діяльності та її взаємодії з дитячим і підлітковим середовищем.

На першому етапі робоча група з числа організаторів конкурсу відібрала 259 учнівських робіт, гідних змагатися за звання лауреатів. Їх зображення були розміщені в окремому альбомі в соціальній мережі «Facebook» для користувацького голосування, яке тривало з 10 по 20 травня. Саме за кількістю відданих за ту чи іншу роботу голосів користувачів і було визначено переможців, по троє в кожній віковій категорії.

Серед молодших учасників (учнів 1-4 класів) перемогла учениця 4-А класу Чернігівської ЗОШ I-III ступенів № 34 Валерія Мошко. Друге місце посіла школярка 1 класу Автуницької ЗОШ Городнянського району Кароліна Синявська. Третьою стала учениця 2-А класу Сновської ЗОШ № 1 Аріна П’ятківська.

У старшій категорії (5-11 класи) найбільше користувацьких голосів набрала робота учениці Ніжинської гімназії № 3 Вікторії Свєтлозарової. Другу й третю сходинки розділили представники Ріпкинської ЗОШ № 2 — відповідно семикласник Дмитро Єрмоленко та десятикласник Микола Вітченко.

Згідно з попередньо оголошеним регламентом конкурсу, правоохоронці провели урочисте нагородження переможців та призерів під час святкових заходів Останнього дзвоника в школах, де навчаються лауреати. Авторам кращих робіт було вручено грамоти та грошові призи, підготовлені за дієвого сприяння Чернігівської обласної профспілкової організації атестованих працівників ОВС України.

Окрім цього, були відзначені найбільш оригінальні й при цьому майстерно виконані аплікації, оригамі, картини з гіпсу, квілінгу та інші дитячі вироби. Авторів цих робіт поліцейські нагородили подяками, грамотами та подарунками у вигляді канцелярських товарів (олівці, фломастери, пластилін, ручки, блокноти, книжки). Також в окрему категорію було винесено колективні роботи, а авторські колективи отримали подяки та солодощі.

Вам также может понравиться

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *