Нововведення з 1 червня: чого чекати

Пенсіонери України та співробітники бюджетних організацій з 1 червня, зможуть отримувати пенсії і зарплати в приватних банках. Вивезти улюбленця в іншу країну можна буде тільки за наявності спеціального документа. КПВВ в районі проведення операції Об’єднаних сил перейдуть на новий графік роботи. Які конкретно зміни очікують громадян України з 1 червня з’ясував Час Пік.

Нова форма документа посвідки на проживання
Посвідчення на ПМП іноземцям та особам без громадянства з 1 червня будуть видаватися у вигляді ID-карт, які будуть забезпечені безконтактними чипами з біометричними даними, оцифрованої фотографією і власним підписом. Термін дії даного документа 10 років.

Зарплати і пенсії працівникам бюджетних організацій в приватних банках
З 1 червня громадяни України зможуть отримати пенсійні виплати, допомогу і заробітну плату не тільки в державних фінустановах.

Переможцями стали 34 установи, серед них ПриватБанк, Райффайзен, Укргазбанк, Укрсоцбанк.

Новий паспорт для вивезення домашніх тварин в іншу країну
З 1 червня вивезти улюбленця за межі України можна буде лише за наявності на нього “посвідчення особи” нового зразка.

Були введені нововведення щодо правил записів в ньому, зберігання, списання ветдокументов, а також вимог до ведення їх обліку.

Підставою для оформлення відповідного документа є: обстеження домашнього улюбленця; наявність відповідних санітарних обробок.

 

Ціна документа 51 грн 29 коп.

Ліцензування вузів тільки в електронному вигляді
З 1 червня вищі навчальні заклади України, відповідно до планів Міністерства освіти, будуть отримувати ліцензії, які були зафіксовані на електронному носії.

Інститути, університети, академії зможуть вносити інформацію про кадри і матеріально-технічне забезпечення (МТЗ) в ЕГБО. Відповідну інформацію необхідно буде оновлювати керівництву вузів щороку до 1 березня, а по МТЗ до останнього дня року, тобто до 31 грудня.

Пошта на колесах
З 1 червня поточного року в Україні стартує новий проект “Укрпошти”, який називається “Пересувне відділення пошти”. Перший регіон, де з’явиться нова пошта – це Чернігівщина. Тобто відсьогодні 130 транспортних засобів вийдуть на маршрути області. Співробітники будуть розвозити пенсійні виплати, пресу і посилки.

Укрпошта
З завтрашнього дня почнеться повна комп’ютеризація всіх відділень Укрпошти в населених пунктах, де живуть мінімум 2 тис місцевих жителів.

Крім цього, “Укрпошта” планує сформувати міжнародний вузол зв’язку з доставки пошти. У зв’язку з цим з 1 червня до 31 грудня в Україні стартує пілотний проект з впровадження мультимодальной транспортування (транспортування вантажів за одним договором, але виконана щонайменше двома видами транспорту) відправлень пошти.

КПВВ на Донбасі переходять на літній час
З сьогоднішнього дня всі блокпости будуть працювати з 6 ранку і до 20.00.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *