Ніжинський «Ефект» відсвяткував 5-річний ювілей. ФОТО

Ніжинський естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» 3 червня святкував свій 5-річний ювілей. То було по-справжньому яскраве і вражаюче свято. До Ніжинського міського будинку культури зібралось багато гостей, серед яких були батьки та родичі талановитих вихованок колективу, а також його друзі та спонсори.

Колектив «Ефект» почав свою творчу діяльність 1 вересня 2012, і з тих пір не перестає здобувати перемоги та призи на Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, прославляючи своє рідно місто Ніжин. Великим здобуткам колективу треба завдячувати не лише таланту юних танцівниць, але й їх наставнику Ользі Московській. Для неї успіх і розвиток колективу вже стали головною метою життя, і його невід’ємною частиною. Аби привітати ювілярів та висловити побажання на майбутнє, на свято завітали секретар міської ради Валерій Салогуб, начальник управління культури Тетяна Басак, начальник відділу спору Павло Глушко, депутат міської ради Олександр Шалай, представники адміністрації ЗОШ №10. На адресу колективу лунали слова вдячності за участь у всіх міських культурних і спортивних заходах, а також за те, що Ольга Московська виховує здорове та талановите покоління, яке є гордістю Ніжина. На підтвердження цьому колективу та його керівнику були вручені грамоти.

Справжню насолоду від концерту змогли отримати всі присутні у залі, адже зі сцени лунала запальна музика, око милували яскраві костюми та гімнастичні танці, що просто вражали майстерністю і акторськими здібностями виконавців. Серед всіх номерів, мабуть, найбільше привернув увагу танець «Вусатий нянь», у якому одну з головних ролей виконував секретар міської ради Валерій Салогуб. Прем’єра номеру відбулась 2016 року на благодійному концерті «Ретро-Перезавантаження». Тоді номер здійняв овації і став родзинкою номерів колективу. Тож на святкуванні 5-річного ювілею Валерію Салогубу був вручений диплом, як Золотому призеру конкурсу «Талант колективу».

Кульмінацією ж свята став танець, який у Ніжин започаткував саме колектив «Ефект» – «Черлідерки». У ході номеру танцівницями були підняті вгору великі літери, що складали словосполучення «НІЖИН ЕФЕКТ». Оплески, щасливи посмішки на обличчях гостей та танцівниць – так завершилось святкування 5-річного ювілею, а попереду нові досягнення і цілі.

Марина Волинець

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *