Ніжинці долучилися до Всеукраїнської акції «Вишневий гай»

У рамках всеукраїнської акції «Вишневий гай» (організатор – ГО «Створімо майбутнє разом»), а також із нагоди Міжнародного дня захисту клімату (15 травня) та Міжнародного дня біологічного різноманіття (22 травня) на території Ніжинського державного університету імені М. Гоголя були посаджені саджанці вишень повідомляє директор ГО “Створімо майбутнє разом” Євгеній Коваленко.
Долучилися до цієї хорошої справи студентки університету Ірина Шевченко та Яна Якименко, а також вахтер гуртожитку №4 Катерина Федорівна.
Збереження клімату – одна з глобальних проблем, які сьогодні стоять перед людством. Глобальне потепління, підвищений вміст озону в атмосферному шарі, природні катаклізми, зміна погодних умов на планеті, – все це веде до погіршення клімату Землі і, як наслідок, чинить негативний вплив на продовольчу, життєву і майнову безпеку людей, негативно позначається на стані природних ресурсів та збалансованому розвитку держав.
Збереження клімату Землі залежить і від кожного жителя планети. Зробити свій вклад не так вже й складно. Для цього можна, наприклад, рідше користуватися автомобілем, використовувати в своїй квартирі енергозберігаючі джерела освітлення, брати участь в посадках дерев і захищати зелені насадження. Здавалося б, дрібниці … Але ці «дрібниці», помножені на населення планети, набувають величезного значення.
Давайте разом оберігати наше майбутнє і охороняти навколишнє природне середовище!

 

Евгеній Коваленко директор ГО “Створімо майбутнє разом”

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *