У Гоголевому виші заспівали китайською «Реве та стогне Дніпр широкий»

5 червня в актовому залі старого корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся концерт вокальної музики під назвою «Вокальні традиції Ніжинської вищої школи». У заході взяли участь випускники факультету культури та мистецтв: Інна Мехеденко, Анастасія Іваненко-Коленда, Валерія Клапчук  та Ірина Шевченко. Також показали свою високу професійну майстерність Галина Приходько та студент по обміну з Китайської Народної Республіки  Ванг Жібін. Концертмейстерами були Галина Брюзгіна та Алла Кульбака.

Під час виступу звучали не тільки твори відомих композиторів минулого, таких як Петро Чайковський та Модест Мусоргський, а й українські народні пісні. Юні співачки зачаровували всіх присутніх в концертному залі не тільки  неперевершеним виконанням, але й невичерпною енергетикою та витонченими образами, які вони змінювали в ході концерту. Зал зривався щирими оплесками та не стримував емоцій. Переходячи від композиції до композиції, дівчата показували всю чуттєвість вибраних образів та енергетику композиції.

Справжнім подарунком для всіх присутніх був виступ іноземного студента по обміну з КНР Ванга Жібіна, який виконав відому композицію «Реве та стогне Дніпр широкий» на китайській мові. Виконання даної композиції на його рідній мові було справжнім ексклюзивом, адже раніше цього ніхто не робив.

Наприкінці виступу студентки-випускниці привітали своїх викладачів та вручили їм квіти за невтомні роки допомоги, підтримки та любові, яку вклали в своїх вихованок викладачі.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *