Ніжинка Владислава Ющенко повернулась з Індії і розповіла про стан здоров’я

Всі ніжинці пам’ятають, як гуртом збирали кошти для Владислави Ющенко, 23-річної дівчинки, котра змалечку страждала на невиліковну патологію та потребувала операцію по пересадці комплексу серце-легені.

У січні цього року Владислава разом з мамою відлетіли до Ченаї (Індія) на проведення операції з пересадки комплексу легені-серце. Всім було дуже цікаво, що ж зараз з ніжинкою, і який її стан здоров’я. Сьогодні про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбук.

“Всім привіт! Друзі, прошу вибачення, що від мене за весь цей час не було ніяких новин. На сьогоднішній день як і раніше дуже багато людей цікавиться моїм станом, самопочуттям і головне – коли ж мені нарешті зроблять трансплантацію або може уже зробили …
Я дуже вдячна кожному з вас за те, що ви є в моєму житті, за допомогу, за підтримку, за небайдужість!!!
Повідомлень надходить насправді дуже багато і, щоб не відписувати кожному в личку, я вирішила опублікувати цей пост.
Близько місяця тому ми з мамою повернулися додому. Трансплантацію мені не робили і робити в найближчому майбутньому не будуть. Після численних обстежень, Др. Балакрішнан і його команда прийшли до рішення, що ще років 5 я можу жити зі своїм серцем і легенями, при цьому мені призначили медикаментозне лікування, яке зменшує тиск в легенях. Протягом 3-х місяців доктора спостерігали за моїм станом і тільки через цей час, тиск таки поступово почав знижуватися і мені дозволили повернутися додому.
Ці медикаменти мені потрібно приймати все життя або ж до трансплантації. В Україні їх немає, тому на ті гроші, які ми зібрали для поїздки в Індію, ми закупили ці препарати на рік. (На фото вказані всі препарати, які я приймаю в даний момент, все, крім Вентавіса і Ревацио закуповували в Індії).”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *