Ніжинські вчителі готують майбутніх геніїв

Перемога на учнівській олімпіаді чи в конкурсі є мрією кожного школяр, який старанно до цього готується. Але результат – це важка і тривала робота адміністрації школи, учнів, їх батьків і насамперед – вчителів. Дійсно, учитель, який готує учня до олімпіади, чи конкурсу – це дивний подарунок для школяра, адже наставник як ювелір виточує в учневі його вміння та можливості, вселяє віру, і говорить про те, що все можливо. Звичайно, що перемоги учнів для всієї школи – це велика подія і показник плідної роботи. Та саме вчитель є тією єдиною людиною, яка разом з учнем проходить весь шлях від початку підготовки до перемоги, розуміючи своє життя у школі не як роботу, а як служіння, адже освіта, виховання з дитини мислячої та цікавої особистості – це не сума відчитаних уроків, а життя, що вчитель віддає дітям.

Більше 200 переможців міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів та олімпіад цього року виховали 26 вчителів Ніжинсьої ЗОШ №10, директором якої є Ольга Мисник. І їх спільні здобутки ми вирішили висвітлити.

 

Головко Ірина Миколаївна – учитель зарубіжної літератури та російської мови;

Крошка Катерина (10 кл.) – ІІ місце на міській олімпіаді з російської мови.

Нагорна Єва (9-В кл.) – ІІ місце на міській олімпіаді з російської мови.

Шмаровоз Діана Миколаївна – учитель української мови та літератури

Ющенко Марія  (7-В) – ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади;

Шевченко Максим (7-А) – І місце конкурсу ім. П. Яцика (міський етап) та учасник обласного етапу міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

Харечко Світлана Іванівна – учитель української мови та літератури

Скрипка Тетяна (9-А) – І місце в міському конкурсі ім. Т. Шевченка.

 

Топтун Наталія Олексіївна – учитель української мови та літератури

Крупенко Денис  (5-В) – переможець міського конкурсу ім. Т. Шевченка;

Головко Вікторія (7-А) – І місце міського конкурсу ім. Т. Шевченка, учасник обласного етапу конкурсу української мови ім. Т. Шевченка, переможець міського етапу конкурсу «Об’єднаймося, брати мої».

 

Левченко Світлана Анатоліївна – вчитель математики

Глущенко  Олександр, учень 9-А класу, – І місце у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики та учасник ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіаді з математики.

 

Свістова Ніна Степанівна – учитель фізики

Кошовий Олександр (8-А) – ІІ місце ІІ етапу олімпіади з фізики, диплом ІІІ ступеню обласної олімпіади з фізики;

Глущенко Олександр (9-А) – І місце міського етапу олімпіади з фізики та диплом першого ступеня обласної олімпіади з фізики;

Турчин Володимир (11-Б) – ІІ місце міського етапу олімпіади з фізики.

Чабала Тетяна Михайлівна – вчитель інформатики

Глущенко Олександр (9–А клас) – переможець  ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (ІІ місце).

Переможці І Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «На урок» з інформатики:

Диплом ІІ ступеня всеукраїнського рівня отримали:

(8-Б):Устименко Анна, ЛоханькоКсюша, Легур Сніжана, Тарасенко Вадим, Саченко Олександр, Масловський Максим, Глущенко Олександр, (9-А)

Дипломи ІІІ ступеня районного рівня отримали:

8-Б: Котеленець Анна, Дудка Вікторія, Мацієвський Михайло;

8-А: Петренко Даша, Ташлик Віталій.

 

Бабич Вікторія Яківна – вчитель біології

Глущенко Олександр(9 –А клас) – Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (І місце).

Степаненко Назар (9 –А клас) – Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології (І місце) та екології ( ІІ місце); Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської  учнівської олімпіади з біології (диплом ІІІ ступеня); Лауреат Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок  весняний -2017» у номінації «Географія у числах. Моя велика Україна»             (Срібний колосок).

Масловський Максим (8–Б клас) – Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології;

Старенченко Богдана (11–Б клас) – Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  екології ( ІІІ місце).

Кресан Алла Олексіївна – вчитель правознавства

Куц Аліна (11-Б) – диплом лауреата у Всеукраїнському конкурсі учнівських ессе «Права людини і сучасні виклики України»;

Паливода Богдан (11-Б) – ІІ місце на міському етапі олімпіади з правознавства, учасник обласної олімпіади;

Степаненко Назар (9-А) – ІІ місце на міській олімпіаді з правознавства;

Банзерук Анна (10 кл.) – І місце на міській олімпіаді з правознавства, диплом ІІІ ступеня на обласному етапі.

 

Кресан Жанна Володимирівна – вчитель історії

Степаненко Назар (9-А) – І місце на міській олімпіаді з історії та диплом ІІІ ступеня на обласній олімпіаді із історії. Учасник Третьої краєзнавчої науково-практичної конференції «Ніжинці відомі і невідомі: особистісний фактор у регіональній історії»;

Кандзюба Аліна (8-А) – ІІ місце на міській олімпіаді з історії та переможець обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» (напрям «З попелу забуття»);

Герасименко Марина (8-А клас) – переможець міського та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», номінація «Історія України та держа-вотворення»; призер Міжнародного конкурсу учнівської творчості «Мій рідний край» (III місце); переможець Обласної пошуково-дослідницької експедиції учнівської молоді «Чернігівщина в Українській революції 1917-1921 рр.» у номінації «Шляхами Української революції»;

Солдатенко Ліза (8-А клас) – переможець міського та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої», номіна-ція «Історія України та державотворення»; переможець Обласної пошуково-дослідницької експедиції учнівської молоді «Чернігівщина в Українській революції 1917-1921 рр.» у номінації «Шляхами Української революції».

Петренко Дар’я (8-А) – переможець обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна»;

Зоценко Яна (8-А) – переможець (І місце) Міжнародного конкурсу учнівської творчості «Мій рідний край»;

Призер обласного історичного квесту «Патріоти Чернігвщини» (ІІІ місце).

Байда Іван, Легур Владислав, Верченко Євгеній (8-А) – Члени творчої групи, переможці Обласної пошуково-дослідницької експедиції учнівської молоді «Чернігівщина в Українській революції 1917-1921 рр;

Солдатенко Ліза, Байда Іван, Ташлик Віталій, Кошовий Олександр, Чепела Владислав (8-А) – переможці міського конкурсу «City-квест – 2018»;

Пахоль Марія (8-А) – призер Обласного історичного квесту «Патріоти  Чернігівщини» (ІІІ місце).

Хорєва Валентина Станіславівна – вчитель хімії

Щиренко Павло (8-А) – ІІІ місце на міській олімпіаді з хімії.

 

Мисник Ольга Миколаївна – учитель зарубіжної літератури та російської мови

Нагорна Єва (9-В) – ІІ місце на міській олімпіаді з російської мови.

 

Терещенко Оксана Миколаївна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови

Бондаренко Оксана (11-Б) – ІІІ місце на міській олімпіаді з російської мови.

 

Василевська Тамара Миколаївна – вчитель трудового навчання

Бабич Анастасія (10 кл.) – І місце на міській олімпіаді з трудового навчання;

Харечко Анастасія (9-А) – ІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання;

Шевченко Юлія (11-А) – І місце на міській олімпіаді з трудового навчання та диплом ІІ ступеня на обласному етапі олімпіади з трудового навчання;

Дудка Вікторія (8-Б) – ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання.

 

Бабич Віктор Олександрович – вчитель трудового навчання

Масловський Максим (8-Б) – ІІІ місце на міській олімпіаді з трудового навчання.

 

Іващенко Олена Григорівна – вчитель англійської мови

Гребінь Ольга (8-Б) – ІІІ місце на міській олімпіаді з англійської мови.

 

Марусечко Ірина Петрівна – вчитель англійської мови

Ворона Євгенія (9-А) – ІІ місце на міській олімпіаді з англійської мови та диплом ІІ ступеня на обласній олімпіаді з англійської мови.

 

Бабко Наталія Михайлівна – вчитель початкових класів

Шабанова Анастасія (3-Г) – І місце на міському етапі конкурсу ім. П. Яцика та І місце на обласному етапі міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

 

Шамрило Оксана Григорівна – вчитель початкових класів

Потороча Денис (4-А) – І місце на міському конкурсі з технічного моделювання;

Шкура Матвій (4-А) – І місце на міському конкурсі з технічного моделювання та ІІІ місце на обласних змаганнях з технічного моделювання.

 

Харченко Лариса Володимирівна – вчитель музики

Ансамбль «Грайлик» – ІІ місце в міському фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «У піснях мого народу – доля України»

Опришко Інна Анатолівна, Логовець Тетяна Олександрівна, Шевченко Анатолій Володимирович – учителі фізичного виховання, Жукова Вікторія Леонідівна педагог-організатор:

«Олімпійське лелеченя» ІІ м. – Адаменко Дарина (6-Б), Скрягін Артем (6-А), Сова Каріна (7-В), Власенко Валерія (7-В), Петренко Діана (7-А), Казанцев Максим (7-А), Берегова Ліза (8-В), Метейко Катерина (8-Б), Пархітько Нікіта (8-Б), Труш Влад (8-А), Савченко Денис (8-А), Легур Влад (8-А).

Кубок міста серед команд ЗОШ міста з міні футболу  ІІ м. – Мехейчик Олександр (5-Б), Нагорний Роман (5-Б), Кравченко Ілля (5-Б), Шостак Данило (5-Б), Мєдвєдєв Максим (5-В), Кривець Олександр (5-В), Казанцев Ілля (5-В), Ващенко Андрій (5-В).

Змагання з легкої атлетики збірних команд ЗОШ в залік  спартакіади  ІІІ м. – Корнієнко Катя (10 кл), Ярешко Юля (9-В), Бондаренко Оксана (11-Б), Бондаренко Дарія (11-Б), Нещерет Оля (11-Б), Коваль Дмитро (9-А), Нагорний Назар (9-А), Шльнчак Влад (10 кл), Чуб Нікіта (11-А), Никпнець Влад (10 кл), Зінченко Артем (11-А), Пасічник Юра (11-А), Турчин Володимир (11-Б), Савич Антон (11-Б), Копиця Андрій (11-Б), Фесюн Стас (9-В).

Змагання з легкоатлетичної естафети 4*100м  серед команд ЗОШ міста ІІ м. –Копиця Андрій (11-Б), Савич Антон (11-Б), Чуб Нікіта (11-А), Шльончак Влад (10 кл).

Оленченко Гліб (11Б)  – активний учасник в різноманітних спортивних змаганнях; І м. –  у чемпіонаті міста з лижних перегонів.

Куйбіда Сергій Володимирович – вчитель Захисту Вітчизни, Шевченко Анатолій Володимирович – вчитель  фізичного виховання, Гуменюк Олена Олегівна, Кресан Жанна Володимирівна, Максимова Світлана Миколаївна, Головко Ірина Миколаївна:

Команда «Отамани»  –  Банзерук Анна (10 кл), Крошка Катерина (10 кл), Никонець Влад (10 кл), Шльончак Влад (10 кл), Дробязко Діма (10 кл), Паскевич Богдан (9-Б), Нагорний Назар (9-А), Легур Влад (8-А) – ІІ місце Всеукраїнської гри «Сокіл» («Джура») на міському етапі.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *