Команда “Ніжинського телебачення” – фіналісти конкурсу «МедіаЧе»

 

 

7 червня, заслужені дипломи отримали переможці та фіналісти конкурсу журналістських робіт для медійників Чернігівщини “МедіаЧЕ”. Як і минулого року, церемонію було приурочено до Дня журналіста.

З 1 червня тривав другий, вирішальний етап конкурсу журналістських робіт «МедіаЧЕ» 2018 року. Оргкомітет конкурсу відібрав 10 кращих матеріалів медійників Чернігівщини у 3 номінаціях. Переможців у кожній з них визначало спеціально сформоване експертне журі.

Серед фіналістів і команда ДКП ТРК “Ніжинське телебачення” – у номінації “Реформи на Чернігівщині” з телесюжетом “Відкритий бюджет”.

 

 

 

 

Автори — Андрій Кулик, Сергій Ковальов
Сюжет вперше оприлюднено в телеефірі
ДКП ТРК «Ніжинське телебачення»
у червні 2017 рокуЯк відомо, конкурс “МедіаЧЕ” проводиться на Чернігівщини вже втретє. Його організовують обласна організація Національної спілки журналістів України, Чернігівська «Професійна спілка працівників мас-медіа міста Чернігова» Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» , ГО «Асоціація регіональних ЗМІ» і Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА.

Більше за посиланням: http://cntime.cn.ua/foto-novini/item/23957-finalkonkursumediacheiaktsebulofoto

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *