Ніжинські футболісти на фінальних змаганнях «шкіряний м’яч»

 

 

З 6 по 8 червня м. Славута Хмельницької області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання «шкіряний м’яч» у віковій категорії гравців V-11 (2007 р.н.)

У цих змаганнях прийняли участь вихованці ДЮСФШ (тренер Степа В.А.), які представили ЗОШ І-ІІІ ст.. №9. До фінальної частини змагань потрапили 8 найсильніших команд з різних куточків України: м.Київ, м. Первомайськ, м. Львів, м. Чернівці, м. Кременчук а інші. Ці змагання одні із самих розповсюджених в дитячому футболі, вони тривали з осені минулого року. В яких прийняло участь більше 8 тисяч команд. Наші земляки не пасли задніх, на груповому етапі змагань зіграли з Чернівцями 0:0, перемогли команду Кременчуга 2:1, та поступилися команді зі Львова 1:3 , яка в майбутньому стала переможцем змагань. Граючи за 3-4 місця лише в серії пробиття після матчевих пенальті поступилися команді м. Києва і заслужено заняли почесне 4 місце. Варто відмітити організацію проведення змагань, кожна команда отримала футбольну форму, м’ячі, діти отримали подарунки від спонсорів, були відмічені кращі гравці  в кожній команді. Подарунки вручав легенда Українського футболу А.А. Біба.

Хочеться відмітити ніжинця Жовтоноженка Тимура, якій переміг в конкурсі  удар на точність та був визнаний кращим гравцем нашої команди.

Хотілося подякувати усім хто допомагав команді: це тісна співпраця ДЮСФШ та ЗОШ № 9, Федерації футболу міста, Управління освіти на чолі з керівником Крапив’янським С.М. та батьківській громаді які підтримували та палко вболівали на всіх етапах змагань.

Тетяна Марченко
Фото автора

Ніжинська міська газета “Вісті”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *