Міській владі вигідно, щоб ніжинці стали інертними?

Ніжинський активіст Євгеній Ткаченко вкотре піднімає болючу тему для ніжинців – реакція влади на ініціативи громади. Приводом для нижче виставленого посту став, хто б міг подумати, благодійний пробіг, котрий запланований на 30 червня. Тож, що ніжинській владі знову не до вподоби і хто ставить “палки в колеса”?

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: Благодійний пробіг в Ніжині. Долучаймося!

 

“Нещодавно публікував пост з закликом приєднатися всіх бажаючих ніжинців до благодійного пробігу, який має відбутися 30 червня 2018 р. Метою даного заходу в першу чергу є – об’єднання ніжинців, допомога дітям, які позбавлені батьківської уваги та піклування, популяризація здорового способу життя.
Звичайно, з пропозицією долучитись звернувся до міського голови Анатолія Лінника, адже, він, як ніхто сприяє в організації даного заходу: стає прикладом для працівників міськвиконкому, дає наказ про розміщення оголошення про захід в комунальних засобах масової інформації, робить запит на ніжинське відділення поліції перекрити рух та сприяє виділенню карети медичної допомоги та медичного персоналу. Оскільки офіційна відповідь потребує часу, то вирішив звязатись через viber. Та, нажаль, від міського голови отримав неочікувану відповідь. (див. скріншот).

Зазначу, що перед тим, як виставити пост про пробіг, цікавився у відділів виконкому, які відповідають за організацію даного заходу. Та в жодному з кабінетів, ані про ініціативу міського голови організувати подібний пробіг у вересні, ані про заперечення моєї ініціативи зробити його у червні ніхто не знав, а навпаки, всі погодились надати всіляку підтримку щодо проведення благодійного пробігу, при умові підтримки міським головою.
Цьому я був дуже радий. То ж виходить, своєю відповіддю міський голова перекреслив всю ініціативу громадських активістів. Зазначу, що таку позицію демонструє він не вперше. Треба лише пригадати ситуацію з суботником 21 квітня, коли мною було організовано прибирання території майбутнього місця відпочинку на території Круча. Тоді міський голова замість того, щоб приєднатись до роботи активістів, не попередивши, приїхав на місце робіт і нашвидкуруч організував посадку дерев, які прийшлось перекопувати, оскільки вони висаджені на території, яка планувалася в майбутньому під футбольне поле. При цьому ініціативу облагородження даної території. «приписав» собі, ніби забувши про активістів, які планували та готувались до втілення даної ідеї ще взимку, і навіть писали петицію, котра набрала необхідну кількість голосів доволі швидко.
Також яскравим прикладом «вкрадених ідей» є стратегія, яку запропонував розробити обласний депутат Сергій Охонько. Та як тільки він зібрав активних ніжинців, готових долучитись до даного процесу, розробив стратегію, яка була визнана найкращою провідними фахівцями у цій сфері. Відгук вона знайшла і у громади, але тільки не в міського голови. Який замість того, щоб доробити розпочате, вирішив почати з нуля і сам же загальмував процес, адже вже протягом двох місяців не відбуваються засідання по розробці стратегії розвитку міста.
І якби міський голова перекреслюючи ініціативи активістів, проявляв їх сам і доводив до логічного кінця, то нехай, головне – результат. Але виходить, що він зупиняє рух громади, після чого не в усіх вистачить бажання далі щось продовжити… Цього і треба владі, щоб всі стали інертними?

Але ми не з тих і зупинятись на розпочатому не будемо, приклавши всі зусилля, аби пробіг відбувся з вашою, ніжинці, підтримкою. ТОЖ 30 червня збираймося всі біля міськвиконкому о 10:00 з гарним настроєм і бажанням рухатись вперед, адже разом ми – здатні змінювати місто на краще!” – пише Євген.

 

Вам може бути цікаво

  1. Если каждый “бегун” усыновит ребенка с детского дома, то и не нужно будет деньги собирать! Как все заботятся о сиротах…раз в год!

  2. Згоден на 100%! Турбота , чи черговий пiар на сиротах? Впевнений що пiар! Бiгуни…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *