На Чернігівщині є 35 хуторів-примар

Ні для кого не секрет, що на Чернігівщині гостро стоїть демографічне питання. Тобто в нашій області людей помирає більше, ніж народжується. До того ж, наш регіон специфічний тим, що на великій площі є дуже низька щільність населення. Тож не випадково час від часу в засобах масової інформації з’являються публікації про забуті Богом і людьми населені пункти, де колись вирувало життя, а нині ніхто не живе або доживають віку кілька пенсіонерів.

ЧЕline вирішив з’ясувати, скільки зараз таких хуторів і сіл-примар у нашому краї. По коментар звернулись до Андрія Подорвана, директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації. Він розповів, що станом на початок 2018 року в області налічується 1 510 населених пунктів: 4 міста обласного значення, 12 міст районного значення, 29 селищ міського типу, 1465 сільських населених пунктів. Щоправда, в цій когорті є 35 населених пунктів, де станом на травень нинішнього року ніхто офіційно не зареєстрований.

За період з 2001 року по 2016 рік в області було знято з обліку 29 населених пунктів у 11 районах області: по вісім – у Новгород-Сіверському та Семенівському районах, по три – в Городнянському, по два – в Бахмацькому і Чернігівському і по одному – в Ічнянському, Коропському, Сновському та Прилуцькому районах.

Джерело: cheline

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *