“Небесна Сотня” у Ніжині потребує уваги не на словах…

3 роки тому активна громада міста Ніжина зібрала кошти та приклала зусилля аби встановити пам’ятний знак Героям Небесної Сотні. Тоді в цій справі об’єднались всі, школи, садочки, члени молитовного майдану та народної ради, підприємці та міські депутати. Тепер кожний патріотичний захід, молебні та просто міські свята проходять біля цього пам’ятного знаку. Не оминають його і пересічні ніжинці, просто сідаючи на лавки розміщені біля знаку.

 

 

От тільки зусилля громади не були продовженні міською владою. До нас звернулись ніжинські активісти з обуренням стосовно зовнішнього вигляду пам’ятного знаку та території, що навколо нього. Захисна фарба на лавах вже облізла, каскад знаку проржавів і з нього стерлась позолота. Хвойний вінок, який лежить під знаком вже засох і пожовтів. Чи не час прибрати? А асфальт навколо квітників, що поряд? Тут навіть без коментарів…

Знову активістам займатись цими питаннями, невже тільки вони мають звертати увагу на Небесну Сотню? І це при всьому тому, що знак знаходиться під вікнами міської ради і на очах у комунальних служб..

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *