Гоголь став «свідком» на весіллі у Ніжині

 

 

15 червня у Ніжині відбулося відкриття пілотного проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу». Взагалі він почався втілюватись по Україні ще в 2016  році і на даний час діє в 34 містах і 3 селищах. В Чернігівській області Ніжин став другим містом, де вже проект доступний для людей. У лютому 2017 року «Шлюб за добу» став доступний для чернігівців, і за більше року роботи зареєструвались 700 пар.

Сьогодні, 15 червня у Ніжині пройшли перших три реєстрації в рамках проекту. Одна з них урочисто проходила в сквері ім. М. Гоголя. Аби привітати молодят у парку зібрались не лише друзі та близькі подружжя Наталії і Олега, але й пересічні ніжинці. З почесних гостей до молодят завітали начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк та його заступник В’ячеслав Хардіков. Також було багато посадовців міської ради, які щиро вітали новостворену родину.

 

Можна сказати, шо весілля перетворилось на справжнє дійство, адже «свідками» подружжя стали сам Гоголь та персонажі його творів Солоха та Оксана. Одягнувши каблучки, та отримавши свідоцтво про шлюб, Наталія та Олег Пейчеві поєднались у солодкому поцілунку та ніжних обіймах. Бажаємо їм довгих років щасливого сімейного життя, міцної родини, і щоб кохання кожного дня розгоралося сильніше і зігрівало їх та їхніх майбутніх діток.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *