В Ніжині не в силах побороти стихійну торгівлю вздовж базару???

14 червня під час чергового засідання виконавчого комітету ніжинської міської ради до членів виконавчого комітету звернулася Лариса Артеменко, голова громадської організації «Спілка підприємців Ніжина НКР», із проханням відреагувати на стихійну торгівлю вздовж базару.

Останнім часом спостерігається наплив бажаючих поторгувати на тротуарі біля базару сезонними ягодами, молоком, сиром, зеленню, розсадою. Це збурює місцевих підприємців, які для здійснення своєї підприємницької діяльності сплачують за місця на ринку, в той час коли стихійна торгівля ведеться і розростається біля ринку.

На звернення Лариси Артеменко, міський голова Анатолій Лінник, повідомив, що на торгівлю вздовж базару реагує відповідно відділ із благоустрою ніжинської міської ради, про те, без складання протоколів із зазначенням паспортних даних особи, що здійснює таку торгівлю,  та за участі поліції – питання складно вирішити.

Журналісти сайту NizhynNews вирішили поцікавитися, чи дійсно така торгівля ведеться і як на неї реагують  відповідні служби.

Дійсно, підійшовши до базару було видно, як від центральних воріт  і вздовж тротуару ведеться жвава торгівля. Про те, хвилин за десять з’явився і начальник відділу із благоустрою ніжинської міської ради Юрій Кошель.  Було помітно, що як тільки з’явився начальник відділу із благоустрою, продавці швиденько почали згортувати свою торгівлю.

Як зазначив начальник відділу із благоустрою в особистій розмові із журналістом сайту NizhynNews, ним було повідомлено про торгівлю до ніжинського відділку поліції, про те, як він запевнив, чекає на поліцію вже хвилин 40. Зрозуміло й те, що у поліції є важливіші справи аніж стихійна торгівля вздовж ринку. Про те і сам працівник відділу із продавцями справитися невсилах. Юрій Кошель розповів, що на даному етапі у відділі взагалі залишився сам: один у відпустці, один – на лікарняному – каже посадовець.

Тож, питання необхідності створення у Ніжині Муніципальної служби правопорядку не втрачає актуальності і підтримується суспільством.

І чи не доречним зараз було б підняти питання створення в Ніжині такої варти, яка і допомагала б як відділу із благоустрою так і національній поліції боротися із правопорушниками.

Джерело NizhynNews

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *