На базі Ніжинської гімназії №3 відбувся гала-концерт “Віват, мови!”

 

 

19.06.2018 року відбулась фінальна зустріч учасників літніх мовних таборів міста на базі Ніжинської гімназії № 3. Приємна тепла атмосфера панувала в актовій залі. Цікавий сценарій заходу  «Віват, мови!», розроблений вихователями та студентами справив приємне враження на всіх присутніх. У заході взяли участь табори навчальних закладів міста: ЗОШ І-ІІІ ст. №10, ЗОШ І-ІІІ ст. №15, ННВК № 16 «Престиж», ліцею та гімназії № 3. Усі табори представили цікаві різноманітні номери: пісні англійською та німецькою мовами, танці, гру на народному українському інструменті – бандурі, акробатичний етюд, який виконали вихованці ліцею. Номер табору ЗОШ І-ІІІ ст. №10 «Табір, прощавай!» навіяв приємні спогади про плідно проведений час. Виступ ННВК № 16 «Престиж» нікого не залишив байдужим. Талановито виступили наймолодші вихованці мовного табору ЗОШ І-ІІІ ст. №15.

Варто зауважити, що іноземна мова була представлена не тільки  художніми номерами, а і у презентації цікавих фактів про різні мови світу та навчально-пізнавальної вікторини з німецької мови «Чи знаєш ти Німеччину?», які були запропоновані до уваги табором «Мурашник» при Ніжинській гімназії №3. Усі присутні мали змогу переглянути відепрезентації презентації про життя мовних таборів міста.

Заступник начальника Управління освіти Пономаренко Н.О. привітала учнів та вчителів з успішним закінченням роботи мовних таборів та вручила їм подяки.

 

Заступник директора табору «Мурашник» Пузанова Л.О.

osvita-nizhyn.at.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *