На Чернігівщині посадовця засуджено за жадібність

Прокурором доведено вину посадової особи органу місцевого самоврядування в умисному невиконанні постанови суду, що набрала законної сили, вчиненому службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Посадовець одного із сіл Козелецького району, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, наділеною повноваженнями здійснювати функцію представника органу місцевого самоврядування, умисно не виконав постанову суду, що набрала законної сили.

Апеляційним судом Чернігівської області встановлено, що на виконання постанови суду, яка набрала законної сили, посадовцю не утворювало жодних складнощів підписати вже виготовлений документ і поставити печатку, проте останній цього робити не хотів, оскільки мав особистий інтерес – не ділити будинок, залишений у спадщину після смерті матері з рідними сестрами.

Вироком Апеляційного суду Чернігівської області посадовця визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3
ст. 382 КК України, призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями в органах місцевого самоврядування та в органах державної влади строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнено його від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши 2 роки іспитового строку.

 

За вчинення даного кримінального правопорушення, санкцією ч.3 ст.382 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *