Керуючий санацією НРЗІО прокоментував ситуацію на заводі

21 червня правоохоронці затримали тимчасово виконуючого обов’язки директора ДП «Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння» та посередника після отримання неправомірної вигоди у розмірі 10 тисяч гривень

Зазначимо, що Ніжинський ремзавод знаходиться у процедурі санації. Коментар  щодо даної ситуації на заводі сайту «Нежатин» надав керуючий санацією Олександр Гордєєв. Він повідомив, що всіх деталей ситуації не знає, але чітко розуміє, які наразі перед ним стоять задачі, адже завод нині має досить непросте становище. З арбітражним керуючим санації вони мають розібратись щодо подальших дій з приводу нового виконуючого обов’язки директора, адже без нього державне підприємство не може існувати. Треба зауважити, що до 5 травня обов’язки директора виконував Олександр Гордєєв та в ході певних обставин написав заяву про звільнення і в.о. директора було призначено нового виконуючого обов’язки. На зборах кредиторів це проблемне питання буде обговорюватись.

«Попередньо комітет кредиторів збирався 15 червня. На ньому ми хотіли вияснити долю підприємства, а саме, в якому напрямку воно рухається в плані санації і інші ряд ключових питань. Оскільки мною, як керівником санації не було отримано жодних конкретних пояснень, я взяв на себе відповідальність заявити про те, що буду клопотати про перевод Ніжинського ремзаводу з концерну «Укроборонпром» в Міністерство оборони. Для чого це потрібно?

Сама ідея знаходження ремонтних заводів в Державному концерні «Укроборонпром» повністю абсурдна, адже замовником є Міноборони, а виконавець знаходиться в якомусь іншому відомстві і має проходити процедури тендерів і про щось домовлятись. Ремонтні заводи військової техніки мають знаходитись там, де знаходиться армія. Саме в цьому і полягає проблема НРЗІО, що він є заручником даної «системи», як і Чернігівський ремонтний завод. Тож нашою задачею, і, зокрема, моєю, є представити це питання Президентові України та Кабміну, аби ця велика помилка була виправлена.

2 травня таку думку я висловив представникові адміністрації Президента України, і вже 8 травня був звільнений без пояснення причин. Проте за час перебування на посаді в.о. директора заводу, я зрозумів причину його занепаду, яка полягала саме в тому, що знаходиться воно не в тому відомстві, а тому виконати замовлення на ремонт техніки в нинішніх умовах неможливо, а отже і підняти підприємство, вивівши з боргів», – розповів Олександр Гордєєв. Наостанок він додав, що боротьба за відновлення стану Ніжинського ремонтного заводу триває, і виходить вона на більш широкий рівень. Керуючий санацією стверджує що два підприємства ремонтної галузі області ДП «НРЗІО» та 171 Чернігівський ремонтний завод треба повернути до складу Міністерства оборони.

Марина Волинець

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *