Ніжинська молодь “Рулить”!

24 червня в Україні святкують день молоді, а Ніжин – це саме те місто, де молоді багато, вона весела, завзята, непосидюча та креативна. Тому команда працівників відділу у справах сім’ї та молоді, гостей із Чернігівського молодіжного центру, ніжинських активістів та молодіжних координаторів влаштували в парку імені Т. Шевченка веселий квест під назвою “Навички XXI століття”.

Координатор Ліги старшокласників та психолог НБДЮ Анжеліка Тимченко зазначає на своїй сторінці у Фейсбук: ” Ми провели чудове свято в рамках якого мали унікальну можливість провести квест від неперевершеної команди Чернігівського обласного молодіжного центру та моїх друзів й однодумців Ірини Сімонової та Олега Котеленця! Приємно, що проводили цей захід спільно з командою ніжинських активістів, молодіжних лідерів та найкращої молоді Ніжина з числа працівників відділу у справах сім’ї та молоді (Анна Лисенко, Екатерина Шекера та Тетяна Рой), моїх неперевершених активістів Ліги старшокласників та Комітету Молодіжного банку ініціатив Ніжина (Світлана Бутенко, ЄвгенІя Котельницька, Рома Курило, Саша Маркіна, Роман Симоненко, Ярина СурмачевськаAліна Бойко, AлІна Марченко, Соня Сухоцька), представників ініціативної групи по створенню Молодіжної ради в Ніжині та суперових #MasterDj (Константин Москаленко, Іра Алексєєнко, Андрій Москаленко, Анастасія Андрусенко, Влада Сердюк), представників Ніжинського БДЮ (Ірина Сачек та Світлана Білан), Ніжинської міської ЦБС Любов Гусєва) та Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу.
Але свято не відбулося б без підтримки друзів-спонсорів. Так, всі учасники молодіжного квесту отримали цінні подарунки від Олексія Кошевця, голови Благодійного фонду “Стрічка надії”, Лазертаг Ніжин, Ніжинський спортивний клуб та Туристичне агентство Digi tour (Ігор Рощін), фотографів Яни Луніної та “Панди”, ексурсію містом та екскурсійний візит до Музею Поштова станція. Крім того, всі учасники та організатори свята на згадку про День молоді в Ніжині матимуть чашки з загальним фото від Олексія Кошевця, який нагородив ще й активну молодь міста персональними подяками! Михайло Корж, дякую і тобі! Радію, що почали співпрацю після Базового тренінгу по програмі Молодіжний працівник!!!”

Треба зазначити, що підлітки радо виконували завдання, стрімко бігали від локації до локації та весело проводили час. Майбутнє за такою молоддю – активною, завзятою та веселою молоддю з Ніжина!

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *