Випускний бал ніжинських ліцеїстів. Фото

 

 

Кожного року свято випускного вечора в Ніжині  було особливим не тільки для самих випускників, а й для всіх його жителів. Не став винятком і 2018 рік. Цього року атестати вручили 358 одинадцятикласникам – 25 з них нагороджені золотими та срібними медалями.

Міський голова Анатолій Лінник розділив радість свята із випускниками Ніжинського міського ліцею та побажав вчорашнім школярам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості, сміливості у досягненні своєї мети та завжди повертатись у рідне місто, а ще подарував медалістам книги про Ніжин.

Із вітальними словами також звернулись почесні гості: Народний Депутат України Олександр Кодола, Засновник благодійного фонду «Стрічка надії» Олексій Кошовець, які вручили медалістам приємні подарунки.

Святкову атмосферу підтримали своїми яскравими виступами творчі дитячі колективи міста. Прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу.

За традицією випускний бал завершиться зустріччю світанку нового дня, з якого почнеться те майбутнє, про яке випускники мріяли колись за шкільними партами. Майбутнє, яке буде залежати від кожного з них, майбутнє, яке вони тримають у своїх руках.

текст nizhynrada.gov.ua

фото Ніжинська міська газета “Вісті”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *