Хірурги Чернігівського обласного онкодиспансеру видалили з живота сіверянки понад пуд жиру (Фото)

 

В умовах Чернігівського обласного онкологічного диспансеру 15 червня прооперована пацієнтка вагою 158 кілограмів. Жінці з живота видалили зайву шкіру та відокремили 16,5 кг жиру. Операцію виконали хірурги-онкологи відділення абдомінальної хірургії з урологічними ліжками Олег Матвійчук і Микола Захаров.

Про це йдеться на сайті Чернігівського обласного онкологічного диспансеру.

На сьогодні стан жінки задовільний. Вона набирається сил, звеселіла та вчиться жити в оновленому тілі. Прооперована – із Чернігова. Вік її – за 50. Проблему свою жінка виношувала сім років. Першопричину такого незадовільного стану пані вбачає у грижі хребта, яка на півроку прикувала її до ліжка. У цей період вага жінки почала збільшуватись і зросла майже на 40 кг, давалися взнаки й ноги. Обмеженість у русі та надлишкова вага призвели до того, що пані почала соромитися своїх недоліків і впродовж останніх п’яти років самостійно взагалі не полишала домівки.

Родина всіляко намагалася допомогти покращити стан здоров’я, шукала фахівців, які могли б вирішити питання. Утім, за словами пацієнтки, ті лікарі, які оглядали її, позитивних прогнозів не давали, а більше акцентували увагу на гормональному збої в роботі організму. Не втрачаючи надії та за рекомендацію знайомих чоловік нашої героїні звернувся до Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, зокрема до Олега Матвійчука, завідувача оперблоку.

 

 

За словами лікаря, така пацієнтка у його фаховій практиці перша. Подібний випадок він бачив, переглядаючи програму «Я соромлюсь свого тіла». Звісно ж, братися за операцію – ризик надвеликий. Утім, якби жінці не дали шанс, то, зважаючи на стан її серцево-судинної та ендокринної систем, можна було б робити менш оптимістичні прогнози…

Жінці в онкодиспансері провели комплекс необхідних обстежень. У пацієнтки підтвердили найважчий, четвертий, ступінь ожиріння. Лікарі ухвалили рішення про проведення оперативного втручання, що відбулося тиждень тому. Операція тривала 2 години 20 хвилин. Оперативне втручання здійснено хірургічним способом, тобто видалена обвисла шкіра й жир. Сама техніка ведення операції – нескладна. Хірурги мають величезний досвід і напрацювання. Переживали лише, щоб витримав операційний стіл, який розрахований на 150 кг ваги пацієнта.

Головне, на чому акцентують увагу хірурги Чернігівського обласного онкологічного диспансеру, – це те, що випадок досить показовий і означає одне: не треба гаяти часу, «вилежувати» свою проблему вдома і вважати, що вона розсмокчеться самостійно або від статей в інтернеті. Фахова медична допомога в області є – лишень зверніться!

Джерело: cheline

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *