Меру та заступникам знову підняли заробітну плату

 

39 сесія Ніжинської міської ради була багата на питання, котрі викликали активні обговорення та суперечки. Найбільше свою увагу депутати загострювали на питаннях, що стосувалися змін до міського бюджету та видатків з нього. Сьогодні гостро стоїть проблема недостатньої кількості грошей, які потрібні для закупівлі певного технічного обладнання, фінансування певних проектів спрямованих на розвиток Ніжина, виплату заробітних плат та безліч питань, що потребують фінансування.

 

Та найбільшого обговорення і суперечок заслужило питання, що стосувалося упорядкування умов оплати праці міського голови Анатолія Лінника, першому заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олійнику Григорію Миколайовичу, заступникам міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алєксєєнку Ігорю Володимировичу, Осадчому Сергію Олександровичу, керуючому справами виконавчого комітету Ніжинської міської ради Колеснику Сергію Олександровичу та заступнику міського голови  Дзюбі Сергію Петровичу. Згідно проектів рішення заробітна плата повинна збільшитися, не змінними залишаться тільки премії.

Частина депутатів  обурені цим питанням. Для них стало не зрозумілим, чому в інших сферах змушені економити, зменшувати заробітні плати, відмовлятись від премій,  йти у місячну відпустку за свій рахунок і в цей же час розглядається таке незрозуміле рішення.

Рішення прийняли шляхом голосування, за 19 депутатів, проти 1, 8 утримались.

Автор — Юлія Гринько 

Джерело: Уездные новости

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *