67 дипломів з відзнакою вручили в Гоголевому виші. ФОТО

2 липня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулося найочікуваніше свято для старанних студентів – вручення дипломів з відзнакою. Захід пройшов у актовому залі старого корпусу вишу, який нараховує вже 210 років.

На святі були присутні поважні гості, а саме депутат Верховної Ради Олександр Кодола, міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, депутат міської ради Володимир Мамедов, голова Ліги «Ділова жінка» Тамара Стратілат, які вручили дипломи з відзнакою студентам.
Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор вузу Олександр Самойленко та декан історико-юридичного факультету Володимир Мартиненко.  У вітальній промові звучали слова гордості за студентів, які прославляють Гоголевий виш, а разом з тим і місто Ніжин. І радість, і в той же час сум огортали серця присутніх викладачів, які посіяли в студентів зерно знань і разом з ними виростили плідний, достойних урожай, який поширюватиметься по всій Україні, можливо за її межами, а можливо і залишиться у рідному Ніжині.

Треба зазначити, що в цьому році Ніжинський університет випустив 67 студентів, котрі отримали дипломи з відзнакою, і це найбільше за останні три роки.
Тож, щиро вітаємо всіх випускників, бажаємо їм цікавого, наповненого та радісного життєвого шляху, втілення планів, здійснення усіх задумів та бажань.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *