Чому на Об’їжджій «мігрують» зупинки?

Не так давно ніжинці могли бачити незрозумілу для пересічного жителя та гостя нашого міста картину, коли поруч одна біля одної на відстані кількох метрів по вул. Об’їжджа, біля пам’ятника загиблим в Афганістані стояло дві зупинки.

Питання «Навіщо ставити зупинку біля вже встановленої, досить таки ошатної, зупинки?» неодноразово підіймалося та жваво обговорювалося у соціальних мережах.

А не так давно одну із зупинок, яку було встановлена раніше взагалі демонтували, а іншу що була встановлена поруч цієї весни, перенесли на місце попередньої.

Ситуацію роз’яснив голова ГО “Ніжинська міськрайонна організація  ветеранів Афганістану” Сергій Ступак«Зупинка «Воїнів Афганців» наразі демонтована, та найближчим часом буде розміщена в с.Безуглівка в комплексі біля пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам, який символізують чотири камені, встановлені Ніжинською спілкою ветеранів Афганістану ще у 2012 році».

Як зазначив Сергій Михайлович, згідно рішення депутатів ніжинської міської ради на зупинках громадського транспорту в Ніжині мають бути встановлені однотипні  скляні зупинки. Тож, оскільки колишня зупинка «Воїнів Афганців» не відповідала даним критеріям, її довелося демонтувати.

До того, ж  голова ГО “Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану” додав, що за обіцянки депутата міської ради Ігоря Шалая, напис «Воїнів Афганців» буде перенесено на нову зупинку.

Повертаючись до питання, навіщо ж перенесли на кілька метрів встановлену не так давно нову зупинку, Сергій Михайлович роз’яснив, що зупинка була встановлена так, що собою, так би мовити, закривала весь вигляд самого пам’ятнику зі сторони центральної вулиці міста, тож ГО “Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану” звернулася до міської ради із проханням зупинку перенести на кілька метрів в сторону.

Згідно проекту, що дозволяє переміщення даної зупинки в сторону на двадцять метрів і було переміщено нову зупинку. Це зазначив проектант, до якого і зверталася ГО “Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану”. Тож, таке переміщення не потягло за собою додаткових витрат та не потребувало нового проекту.

Довідково: Пам’ятник загиблим в Афганістані у м. Ніжині відкрито 15 вересня 1996 року. Дві великі стели з двох частин викладені гранітними плитами, де викарбовано шість прізвищ уродженців Ніжинщини, загиблих в Афганістані. Посередині 7-тонна стела з гранітного каменя, на якій зображений солдат із бронзи. Автор пам’ятника Григорій Шмаровоз.

Вікторія Коломійченко для сайту NizhynNews

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *