Ексгібіціоніст лякає ніжинок

На окраїні  Ніжина на жіночу увагу почав «полювати» ексгібіціоніст. Жінки з острахом йдуть до своїх дачних кооперативів, що знаходяться за містом (в сторону села Хвилівка).  На цьому тижні трапився інцидент, коли пенсіонерка, жителька вулиці Прилуцька Валентина власними очима побачила в лісі чоловіка, котрий перестрівши її, демонстрував свої «принади». Жінка дуже злякалась, унаслідок чого потрапила до неврологічного відділення Ніжинської центральної міської лікарні. Про це сайт “Нежатин” дізнався з власних джерел.

Журналісти нашого видання вирішили поспілкуватися з власниками дач. У розмові з нами вони зауважили, що дійсно, розмови про дану особу, з ймовірними психічними відхиленнями ведуться. Дачники  остерігаються зустрічі з ексгібіціоністом, і застерігають інших не ходити по одному та замикати хвіртки, працюючи на дачних ділянках.

Зазначимо, що при зустрічі з ексгібіціоністом, психологи радять не показувати свій страх, а навпаки висміювати його поведінку або взагалі робити вигляд, що не звернули уваги, адже саме така реакція «відбиває» у них бажання продовжувати свої дії.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *