Ніжинська поліція успішно бореться з незаконним обігом наркотичних речовин

Літо – це не лише час відпусток, відпочинку, а і час, коли гарні господарі займаються заготовками на зиму. Хтось консервує огірки і помідори, а хтось запасається наркотичними речовинами, виготовленими з власноручно дбайливо вирощених нарковмісних рослин.

Позиція поліції у питанні боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин принципова і остаточна: виявляти факти незаконного зберігання наркотиків до тих пір, доки вони назавжди зникнуть з життя людей.

Сьогодні, 12 липня, у рамках профілактичного відпрацювання «Мак-2018», виявлено черговий схорон наркотиків у одного з місцевих мешканців. Прийшовши до господарства 47-річного чоловіка з обшуком, правоохоронці шукали незаконні посіви нарковмісних рослин. Знайшли. На городі чоловіка, поміж достигаючих овочів та бур’янів –  86 рослин коноплі. Чоловік вину свою заперечував та стверджував, що насіння «занесло вітром», проте наскільки сильним було здивування слідчих, які у сараї знайшли згортки з тим самим висушеним насінням конопель! Мабуть вітер був не лише сильний, а ще і запасливий: частину посіяв, а частину залишив на наступний рік. Окрім цього, у тій же господарській будівлі вилучено вже висушені рослини конопель у «віничках». У паперових згортках були вже перебиті та готові до вживання рослини вагою майже пів кілограма. Мішки з дурманом вже направлено на експертизу, а чоловіка допитують слідчі.

Цього ж дня проведено обшук у господарстві 67-річного мешканця одного із сіл Ніжинського району. Інформація оперативників і тут знайшла своє підтвердження. Прямо у дворі, замість квітів та декоративних кущів, він вирощував 15 рослин конопель. Мотиви такого напряму «садівництва» наразі встановлюють слідчі, а вилучені рослини направлено на експертизу.

Заходи з виявлення незаконних посівів нарковмісних рослин постійно продовжуються. Станом на сьогодні виявлено 9 таких фактів. По кожному з них розпочато кримінальні провадження за ознаками злочину передбаченого ч. 1 ст. 310 КК України, покарання за який від штрафу у сумі 850 грн. і аж до трьох років обмеження волі.

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *