40-градусна спека скасовується, і заморозки завчасно?

Погода до кінця літа не буде екстремально спекотною – в окремі дні будуть близько30 градусів, а в середньому – 25-28 тепла. А ось восени досить рано прийдутьзаморозки.

Про це розповіла в інтерв’ю “Укрінформу” доктор фізико-математичних наук,професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова.

За її словами, істотна зміна погоди в Україну прийде в кінці липня.

“У липні катастрофічних умов я не бачу за розрахунком моєї моделі довгострокового прогнозування. В середині місяця температура повинна підвищитися, і буде сухо. Опади протягом місяця будуть частіше в окремі дні, ніж в попередніх місяцях. На початку третьої декади в східних областях можливі зливові опади. На решті території слід очікувати опади ближче до кінця місяця, вони будуть пов’язані з похолоданням, але не сильним. Наприкінці липня буде зміна погодних умов”, – розповіла Мартазінова.

У той же час вона зазначила, що 40-градусної спеки влітку не прогнозується, а максимум – 25-28 градусів, в окремі дні близько 30 градусів. Експерт прогнозує комфортну погоду в цьому місяці, а ось в серпні буде менше дощів.

 

“У серпні, починаючи з другої половини місяця, будуть відзначатися більш посушливі процеси”, – повідомила учений.
 

У той же час осінь обіцяє бути не дуже приємною – серйозне похолодання можеприйти в Україну досить рано, пояснила Мартазінова.

“Вересень буде дуже сухим і нестійким, а жовтень – холодним, особливо з другої половини місяця. У другій половині жовтня можуть бути вже заморозки, це однозначно”, – підкреслила вона.

 

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *