17 липня в Ніжині відбулося урочисте відкриття нового м’ясного павільйону КООП “М’ясний павільйон”.

До Ніжина на відкриття сучасного м’ясного павільйону завітав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Куліч Валерій Петрович, який привітав усіх присутніх з відкриттям нового сучасного м’ясного павільйону, який відповідає всім державним стандартам.

Під час урочистого відкриття м’ясного павільйону Валерій Петрович підкреслив значимість цього об’єкта для жителів Ніжина та району.

На відкриття завітав міський голова Анатолій Лінник, заступник міського голови Сергій Дзюба. Не оминули увагою подію і депутати міської ради. Зібрала подія і значну частину жителів та гостей нашого міста, які активно приймали участь у заході.

Міський голова Анатолій Валерійович зауважив, що відкриття нового м’ясного павільйону – це дуже важлива подія для мешканців міста, так як вони зможуть здійснювати покупки  свіжого м’яса та м’ясопродуктів в новому просторому сучасному приміщенні, яке відповідає всім вимогам, що пред’являються до здійснення такого роду торгівлі.

Продавці здійснювати свою підприємницьку діяльність в новому сучасному павільйоні почали ще тиждень тому. Про те, офіційне відкриття відбулося вже після того, як все, так би мовити, стало на свої місця – кожен підприємець отримав своє місце, де може комфортно здійснювати торгівлю. До того ж, в павільйоні відтепер відбувається торгівля не тільки свіжою свининою та телятиною або ж яловичиною, як було до цього, а й розміщені торгові фірмові точки ТМ «Наша ряба», «Українські ковбаси», «Глобино». Знайшлося місце і для домашніх копченостей, які раніше продавалися на ринку просто неба.

Новий м’ясний павільйон площею близько 600 кв.м. розрахований трохи більше ніж на 50 торгових місць. Оснащений сучасною вентиляційною системою, холодильними камерами, що дає змогу товар, що не продався, залишати у відповідних холодильниках. Як зазначила директор ринку Юлія Вікторівна: «Виносити із приміщення павільйону непроданий товар категорично забороняється. Товар залишаються у павільйоні і має реалізуватися протягом 72 годин».

Саме приміщення оснащене камерами спостереження, що дає змогу контролювати перебіг процесу торгівлі.

В павільйоні розміщена торгова точка різноманітними спеціями та прянощами, в іншому кутку гарний вибір одноразового посуду та одноразової тари для продуктів.

Офіційна частина змінилася справжнім святом для покупців та продавців ринку. Присутні мали змогу насолоджуватися концертною програмою. Родзинкою заходу стали розіграші лотерей, в який приймали участь ті, хто в цей день першими придбали м’ясну продукцію в павільйоні, а призи були дійсно вражаючі. Хтось отримав мультиварку, хтось мікрохвильову піч, а були й ті кому дісталася пральна машина.

Пізніше пройшов розіграш лотереї і для самих продавців павільйону. Щасливчикам пощастило отримати як годинники, рулетки, фільтри для води, дошки для прасування,  так і дрелі, мотокоси, електрочайники та багато інших приємних сюрпризів.

Присутні мали змогу скуштувати смачного свіжого шашлику, що готувався прямо біля м’ясного павільйону.

Тож, керівництву ринку вдалося подарувати покупцям та продавцям справжні святкові емоції…

 

Вікторія Коломійченко для сайту NizhynNews

фото автора