Ніжинські лікарі вкотре довели «Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти»

В істинності слів Б. Брехта я переконалась особисто.

Ніч з 18 на 19 червня для моєї родини була страшенно неймовірною. Жах полягав у тому, що моя сестра, Діденко Людмила, потрапила до Ніжинської центральної міської лікарні ім. Миколи Галицького із внутрішньочеревною кровотечею, яка з’явилася раптово. Проте злагоджені професійні дії Олега Григоровича Бойка, канд. мед. наук; Віталія Григоровича Коваля, лікаря-хірурга; Бориса Миколайовича Келемена, лікаря-анестезіолога; Інни Вікторівни Подоліч, операційної медичної сестри; Оксани Миколаївни Чайки, лікаря-терапевта; Тетяни Валентинівни Кокшайкіної, лікаря-узд; Марини Миколаївни Кательницької, лікаря-гінеколога, які в короткі терміни (а саме ЧАС був НАЙВАЖЛИВІШИЙ на той момент!) провели кваліфіковане обстеження та доклали усіх зусиль, аби врятувати життя молодої жінки. І це їм вдалося! І це, дійсно, було неймовірно!

Після операції лікарі провели ґрунтовну консультацію з родичами щодо подальшого лікування сестри та зробили все, аби нормалізувати стан пацієнтки. За сприяння та особистої підтримки О. Г. Бойка було організоване транспортування Людмили реанімобілем клініки «Борис» до Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова з метою подальшого лікування.

Особливу підтримку та слушні поради я отримала від Володимира Олександровича Мороза, лікаря-хірурга; працівників пункту переливання крові, медсестри – Олени Володимирівни Руденко. Саме ці люди вказали напрямок, у якому слід рухатися, аби допомогти Люді.

Відверто кажучи, потрапивши до стін міської лікарні, я відчула з боку всіх медпрацівників (від чергових у приймальному відділенні до лікарів, які надавали допомогу різного рівня моїй сестрі), розуміння складності ситуації й професійні дії. Незалежно від займаної посади, кожен медик пам’ятає, що він є Людина та, окрім холодного розуму й виважених рішень, має чуйне серце.

Завдяки швидкому реагуванню команди ніжинських лікарів сьогодні наша дружня родина вже має змогу зібратися разом, так, як було раніше, як було завжди! Саме за ці хвилини щастя низький уклін та безмежне ДЯКУЮ кожному медичному працівникові НЦМЛ ім. Миколи Галицького. На професійній ниві бажаю впевненості у своїх діях, адже ви допомагаєте пацієнтам зберегти найцінніше – здоров’я, а іноді й життя!

Хочу подякувати всім небайдужим до нашої біди. Моя сестра потребувала переливання крові. Я вдячна всім донорам (у кількості 22!), які відгукнулися та не пошкодували часу, щоб прийти на пункт переливання крові. На жаль, з усіма особисто не мала змоги поспілкуватися та подякувати 20 червня, й не всі ваші імена мені відомі (оскільки на допомогу прийшли навіть люди, яких не знала ні я, ні моя сестра. І вони нас теж не знали), але безмежного вам здоров’я й щасливих днів життя!

Звичайно, операція та лікування в НІХТ імені О. О. Шалімова потребували величезних, як для нашої родини, фінансових витрат. Хочу подякувати всім родичам, друзям, знайомим і незнайомим за надану матеріальну допомогу. Особливі слова вдячності адресую педагогічному колективу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя – колегам, які не залишили мене наодинці долати труднощі, особисто директору ліцею Світлані Геннадіївні Алєксєєнко, яка з розумінням поставилися до скрутної для мене ситуації; батьківській громаді навчального закладу, які відгукнулися на збір коштів. Окреме спасибі батькам випускників математичного класу, класним керівником якого я була. Підтримка всіх цих людей дала змогу нашій родині вистояти та подолати негаразди.

До слів вдячності долучаються чоловік та син моєї сестри, наші мама й тато, мої чоловік та донечка. Прийміть наші найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії й наснаги у всіх ваших добрих справах!

Юлія Осталецька

 

 

Вам може бути цікаво

  1. Знаю особисто, що таке бути на межі між життям та…
    Тож ДЯКУЮ лікарям Ніжинської лікарні за врятовану ще одну людину…
    А родині Осталецьких – Діденків триматися…Життя -прекрасне, усупереч усьому та всім!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *