Важливість патріотичних таборів на Ніжинщині

Видання «Нежатин» вже публікувало інформацію стосовно військово-патріотичних таборів, що діють на територіях Ніжинського району.

Наразі своєю думкою стосовно їх діяльності та необхідності висловив в.о. голови Громадського об’єднання «Ніжинські патріоти» Олександр Богдан.

Він розповів: «З 2 по 6 липня в школі села Мала Кошелівка був проведений табір молодих патріотів Чернігівської області. Головною ідеєю заходу було націонал-патріотичне, військове виховання молоді. У таборі перебувало близько 40 дітей та 6 інструкторів.

Майже із кожного району були представники, на жаль з Ніжина не було жодного. Можливо міська просвіта не важчає патріотичне виховання пріоритетним.

Інструктори зробили щільний графік навчань тому у дітей майже не було вільного часу.

Під час роботи табору для дітей читала лекцію з екологічної тематики голова ГО «Мама-86» Валентина Щокіна. В ході лекції розповіла про цілющі властивості трав, характеристики їх розпізнавання та умови використання. Дітей зацікавила розповідь адже в ході бесіди вони задавали багато уточнюючих питань.

Одним з уроків в таборі присвятили вивченню зброї, зокрема гранати. При цьому використовували навчальний, практичний матеріал. Інструктори розказали та показали вихованцям, як замінувати об’єкт та навчили правильному кидку гранати по важкій, бойовій техніці.

З 75-ти років свого життя, три я віддав службі в радянській армії, але подібних, наближених до реальних дій, навчань я не зустрічав. Саме в селі Мала Кошелівка я поповнив свої знання новими навичками та уміннями в питаннях військової справи. Впевнений, що подібні літні табори будуть корисними для майбутніх захисників нашої Батьківщини.

Велику роль в організації табору відіграли два патріоти Ігор Щокін та Максим Вертюк за підтримки обласного Департаменту молоді та спорту та Міністерства молоді та спорту України. Хочеться особисто подякувати Ігору Щокіну та Максиму Вертюку за пропаганду патріотичного виховання серед підростаючого покоління!

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *