Вихованці ДНЗ №13 “Берізка” мандрували у чарівну країну “Фантазія”

Погожі літні дні – прекрасна пора для оздоровлення малечі, тож ми організовуємо щодня цікаву творчу ігрову і пізнавальну діяльність на подвір’ї улюбленого садочка – у затінку беріз , на м’якому килимку травички, біля розкішних квітів літа .

«Ведіть дітей у ліс, до річки , на луг, відкривайте перед ними джерело , без якого неможливе духовне життя, і ви побачите, як ваші діти стануть розумними , спостережливими , кмітливими, добрими.» В.Сухомлинський.

Саме так працюють і творять дива, завдяки продуманому ландшафтному дизайну, вихователі Мархель І.В. , Божок Т.Г., Парубець Ю.Ю. Це вони сьогодні організували цікаві форми роботи з дошкільнятами – малювання на склянній креативній дошці улюблених квітів літечка, зображення з натури флокси і чорнобривців ватними паличками, плетіння віночків для дівчаток і розкішних гобеленів у екологічні осередки садочка.

Перебування дітей на свіжому літньому повітрі , занурення у прекрасний світ мистецтва, допомагає малюкам зрозуміти і усвідомити себе у великому світі природи.
Отож бо, побажаєм нашим малюкам і надалі щодня опинятися в Країні Фантазії, яка подарує їм радість і широке поле для розвитку і творчості.

Директор ДНЗ №13 “Берізка” Наталія Примушко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *