Уряд оголосив війну старим маршруткам

Держава посилює контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень, зокрема вилучатиме старі й непридатні для транспортування людей автобуси.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Голова відомства Володимир Омелян провів нараду з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній-перевізників. Там він заявив, що більшість автобусних перевезень в Україні здійснюється в небезпечних для пасажирів умовах.

«Середній вік маршруток – понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості – більше 20 років. Частина автобусів, які називаються маршрутками, переобладнані з вантажних транспортних засобів. Часто такі транспортні засоби не відповідають ані вимогам безпеки, ані вимогам комфорту», – наголосив міністр.

Він повідомив, що з 1 січня 2019 року маршрутки, переобладнані з вантажних авто на пасажирські, будуть евакуйовуватися на штрафні майданчики та відправлятися на металобрухт.

«Закликаю всіх перевізників уже зараз працювати над оновленням парку», – заявив Володимир Омелян.

Очільник міністерства також зазначив, що Укртрансбезпека разом із поліцією посилять контроль за ринком, зокрема з метою боротьби з нелегальними перевізниками.

Минулого тижня сталися дві масштабні автомобільні аварії за участі маршрутних таксі в Житомирській та Миколаївській областях. На Житомирщині загинуло 10 людей, на Миколаївщині – 5, загалом 22 травмованих. Після цих жахливих ДТП Міністерство внутрішніх справ зібрало термінову нараду для обговорення посилення заходів безпеки на дорогах.

Тим часом в уряді підготували проект постанови про посилення контролю швидкості на дорогах країни

Джерело: panorama.cn.ua

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *