Через дощі у лісівників Ніжинщини побільшало турбот

 

Через особливості цьогорічних погодних умов, у зв’язку з великою кількістю  дощів, побільшало турбот у лісівників. Щоб зменшити негативний вплив від інтенсивного росту трав’яної рослинності та памолоді другорядних порід, які перешкоджають розвиткові й збереженню лісових культур, плантацій, шкілок і лісових  розсадників, ніжинські лісівники збільшили кількість агротехнічних заходів.

 

«Зростання кількості проведення агротехнічних та лісівничих доглядів за  не зімкненими лісовими культурами викликане інтенсивними опадами, які сприяють інтенсивному ростові трави та заростанню плантацій, шкілок і лісових розсадників, – пояснюють у ДП «Ніжинське лісове господарство. – Крім традиційного догляду за культурами, шляхом викошування кущорізами бур’янів і памолоді другорядних порід та ручного прополювання в ряду, державний лісгосп додатково придбав мульчувач лісовий МЛ-1,5 – універсальний подрібнювач, який призначений для  механізованого догляду за лісовими культурами в міжряддях».

 

 

 

За словами ніжинських лісівників, особливу увагу вони наразі надають лісовим розсадникам, коробам та теплицям, де вирощуються сіянці сосни, модрини, ялини, дуба звичайного. У подальшому ці сіянці будуть використані  для створення нових лісових культур та плантацій новорічних ялин.

 

За інформацією ДП «Ніжинське лісове господарство»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *