Слідство по Мильниківському садисту завершено, обвинувальний акт скеровано до суду

 

 

До суду направлено обвинувальний акт за фактом катування двох малолітніх дітей та умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть малолітньої дитини у с. Мильники Ніжинського району.

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування  у кримінальному провадженні за фактом катування двох малолітніх дітей та умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть малолітньої дитини у с. Мильники Ніжинського району.

Як повідомлялося раніше, 20 березня 2017 року у житловому будинку в с. Мильники Ніжинського району фельдшером швидкої медичної допомоги констатовано смерть дитини 2015 року народження.

Причиною смерті стала закрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку. На тілі дитини виявлено численні синці та садна.

 

Підозрюваного у смерті дитини,  34-річного власника господарства, того ж дня затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

За результатами кропіткого розслідування та з урахуванням висновків судово-медичних експертиз встановлено, що підозрюваний з грудня 2017 року систематично завдавав побої та вчиняв  інші насильницькі дії щодо померлої дівчинки та її сестри, які проживали разом з ним в одному будинку, в результаті чого, діти відчували  сильний фізичний біль та страждання.

За сукупністю вчиненого дії зловмисника кваліфіковано за ч.1, ч. 2 ст. 127 КК України  (катування, умисне заподіяння фізичного болю шляхом інших насильницьких дій з метою покарати потерпілого за дії, скоєні ним, вчиненому повторно) та за ч. 1, ч. 2 ст. 121 КК України ( умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілої).

На сьогодні досудове слідство завершено. Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *