У Ніжині триває операція «ЗЕМЛЯ» – 2

 

Сквер Гоголя вже давно став невід’ємною частиною культурного спадку Ніжина.  До цього скверу завжди привернуто багато уваги як туристів, так і мешканців. Головною перлиною скверу є найперший в світі пам’ятник відомому класику Миколі Васильовичу Гоголю, відкритий в Ніжині в 1881 році. Його автор — уродженець Ніжина, скульптор П. П. Забіла, автопортрет якого можна побачити на зрізі бронзового погруддя в складках плаща Гоголя.

Також в літню спеку приємно посидіти, відпочити та послухати приємні співи птахів на оновлених лавках, що розташувались на тінистих алеях. Модернізація скверу поступово підходить до фінальної стадії, але фронт робіт з благоустрою ще досить великий. Оновлені алеї зі спеціальної тротуарної плитки та пандуси слугують для зручного пересування. Нові урни для сміття покращують чистоту та охайність скверу, а невеликі острівці флори з духмяними квітами та граціозними деревами та кущами підкреслюють певний колорит та милують око кожного перехожого.

 

 

 

Наразі триває черговий етап з благоустрою Гоголівського скверу. Нещодавно було завезено 15 вантажівок землі, але враховуючи те, що важкій спецтехніці заборонено заїжджати до скверу, щоб не зруйнувати покриття алей, землю було вивантажено поруч. Працівники комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» цеху з утримання парків і скверів на чолі з майстром цеху Ярославом Біланом разом з прибиральниками міста під керівництвом майстра дільниці Нікулаєвої Людмили Григорівни старанно та якісно завозять на візках і вручну розрівнюють родючий шар ґрунту вздовж алей, де повинна бути красива зелена зона. Після доведення рівня ґрунту до потрібної висоти там буде посіяно спеціальну суміш трав для газонів.

Роботи тривають.

unenizh.org.uaSAM_0109-1

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *