У Ніжині відбудеться перший благодійний пробіг

 

29 липня за ініціативи Ніжинського міського голови Анатолія Лінника відбулося перше засідання оргкомітету щодо проведення у Ніжині першого благодійного пробігу, який має стати щорічним. Планується провести пробіг 29 вересня 2018 року.

Таку ідею ініціював міський голова Анатолій Лінник. Нагадаємо, що цієї весни міський голова Ніжина взяв участь у традиційному  благодійному пробігу «Пробіг під каштанами» у Києві. Після чого і вирішив запропонувати громаді Ніжина започаткувати таку традицію і в нашому місті. До того ж, зазначив міський голова, пробіг має бути благодійним, повідомляється на сайті nizhynnews.

На нараді були присутні члени оргкомітету, які так чи інакше будуть задіяні у проведенні даної акції.

Як зазначив профільний заступник міського голови Сергій Дзюба, суть не в тому хто прибіжить першим, суть в тому хто візьме участь. Пробіг не на результат, а на участь у ньому.

Міський голова наголосив на тому, що дана акція є благодійною. Участь у пробігу матимуть змогу взяти всі бажаючі. В ході розмови йшлося про заохочувальні призи для учасників.

Було запропоновано пробіг провести так би мовити у два етапи. Першими братимуть участь бігуни, які будуть бігти на результат, а вже за кілька хвилин побіжать всі ті хто, просто хоче взяти участь у заході.

 

 

 

Йшлося і про залучення медпрацівників та відділу поліції, що мають супроводжувати учасників.

Найцікавішим виявилося придумати назву пробігу. Пробіг Ніжином історичним, пробіг шляхами Гоголя, стежками Гоголя, містичний пробіг. Хтось пропонував назвати пробіг між ніжинськими огірками. Анатолій Валерійович запропонував назву обрати прийнявши до уваги пропозиції громадськості Ніжина. Тож було вирішено на сторінці Прес-служби Анатолія Лінника в Facebook в коментарях запропонувати ніжинцям вносити свої пропозиції щодо назви благодійного пробігу, після чого, обравши три найцікавіші, провести інтернет голосування на цій же сторінці..

Лунали і пропозиції маршрут пробігу також обирати відповідно до назви.

Анатолій Валерійович під кінець засідання оргкомітету зазначив, що на даному етапі до уваги приймаються всі пропозиції від громади міста, і кожен хто хоче внести свої пропозиції можуть звертатися до відділу спорту ніжинської міської ради, до МЦ «Спорт для всіх», а також до профільного заступника міського голови Сергія Дзюби. Всі пропозиції та зауваження будуть враховані та прийняті до уваги.

Наступне засідання оргкомітету під головуванням міського голови відбудеться 15 серпня о 15-00 в малому залі Ніжинської міської ради.

Вікторія Коломійченко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *