Ніжинські джунглі

 

Редакція «НЕЖАТИН» неодноразово звертали увагу на шалені кошти, що виділяються комунальним підприємствам на доброустрій міста, але комфортніше в місті від цього не стає. А в цьому році взагалі нарікань величезна купа.

Мешканці будинків, що розташовані над міською дорогою скаржаться, що сміття з доріг не якісно прибирається, а після кожної фури всі ці летючі частки осідають товстим шаром на підвіконнях та у легенях людей.

Також дивлячись на косовицю, яка зараз йде по всьому Ніжину, кожен містянин сподівається, що найближчим часом справа дійде й до його прибудинкової території.

 

 

 

До редакції «НЕЖАТИН» звернулися жителі будинку по вулиці Об’їжджа,120 з проханням звернути увагу на джунглі вздовж їх дороги. Декілька років назад дану території облагородили, поклали новенький асфальт, зробили пішохідні доріжки та дали можливість жителям спокійно гуляти з дітками не хвилюючись, що їх зіб’є машина. Тепер у цих джунглях можна просто загубити своїх дітей.

Минулі роки декілька разів своїми силами  виправляв ситуацію депутат від ВО”Батьківщина” Сергій Охонько та за свій кошт косив бур’яни, мабуть, і в цьому році прийдеться власними силами наймати працівників і вирубувати це неподобство, адже на всі звернення влада відмовчується або годує обіцянками.

Жителі звертаються з проханням до міської влади надати розпорядження відповідним органам упорядкувати територію та розчистити чагарники.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *