У Ніжинському садочку дітки вчилися плести віночки та насолоджувалися цілющими властивостями трав

 

«ЩЕДРИЙ СЕРПЕНЬ НАД ЛУГАМИ – ПАХНЕ ЛІТО ЧЕБРЕЦЯМИ!»
АБО ДЕНЬ ЦІЛЮЩИХ ТРАВ В ДНЗ №13 «БЕРІЗКА»

 

 

 

Наші дошкільнята виявляють величезний інтерес до оточуючої природи. Не уявляю і я собі проведення іншого спілкування дітей з природою влітку , а ніж в саду, в лузі, на городі, бо все тут навчає, все тут кличе до роздумів, народження думки, слова.
От і сьогодні малята потрапили в цікавий екологічний простір «ЦІЛЮЩИХ ЛІКАРСЬКИХ ТРАВ». Саме в такі хвилини розвивається пізнавальний інтерес. Діти охоче спілкуються, спостерігають, задають питання, роблять неповторно красиві замальовки технікою монотипія, малюють на креативному склі і охоче розповідають про лікарські рослини.
Цікаві чарівні куточки природи, креативні завдання, ігри – хороводи влаштували вихователі під керівництвом Парубець Н.Г..
Діти з відкритою душею і серцем отримували інформацію про лікарські рослини, ніжно виплітали віночки і навперебій розповідали про подорожник і деревій, лисохвіст і грицики, мак і волошки… Цілеспрямовано залучали дітей до природних цінностей вихователі Сукач Т.М., Мархель І.В., Мошко О.М. та помічники вихователів.
«ДЕНЬ ЦІЛЮЩИХ ТРАВ» відкрив дітям багато нового незвіданого, цікавого , а наприкінці всіх малят теплий, щедрий Серпень пригостив смачним цілющим липовим чаєм з солодким медком.
Ой, як же смачно, як добре, незабутньо було нашим малятам.
І в цьому щастя нас – дорослих.

Наталія Примушко директор ДНЗ№13 “Берізка”

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *