У Ніжині проінспектували об’єкти соціальної інфраструктури

 

01 серпня відбувся виїзд робочої групи з питань надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури в особі міського голови Анатолія Лінника, першого заступника міського голови Григорія Олійника, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Алєксєєнка, начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Анатолія Кушніренка, начальника управління освіти Станіслава Крапив’янського, головного спеціаліста відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Наталії Марченко та провідного фахівця Ніжинського міськрайонного відділу УДСНСУ в Чернігівській області Андрія Дудкевича до будівлі бані по вул.Козача та будівлі колишнього дитячого садочка по вул.Шевченка, 97Е.

Будівля бані по вул. Козача знаходиться на балансі КП «ОКМ», на даний час готується до продажу разом із земельною ділянкою. Вході обстеження комісія виявила що вікна та двері будівлі відсутні. Підвівши підсумки огляду члени робочої групи вирішили дати доручення КП «ОКМ» підготувати на чергове засідання виконавчого комітету пропозиції та обрахунки щодо закриття вікон та вхідних дверей з усіх сторін.

 

 

 

Наступним об’єктом огляду була будівля колишнього садочку по вул.Шевченка, 97Е. Даний заклад знаходиться на балансі управління освіти Ніжинської міської ради. Провівши обстеження будівлі члени робоча групи також виявили що на деяких проймах демонтована огорожа. Тому комісія повторно доручила управлінню освіти вжити заходів щодо обмеження доступу до будівлі та надати пропозиції щодо подальшого використання даної будівлі.

 

Відділ інформаційно-аналітичної роботи

та комунікацій з громадськістю

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *