Ніжинська поліція запрошує на роботу

 

За адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116-А продовжується набір кандидатів на службу до поліції на зайняття вакантних посад у підрозділах Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

З 2 по 31 серпня 2018 року за тією ж адресою проходить набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, у тому числі Ніжинського відділу поліції.

На сьогодні в Ніжинському відділі поліції вакантними є посади слідчого, оперуповноваженого (офіцерські) та чотири посади поліцейських сектору реагування патрульної поліції.

Загальні вимоги до кандидатів:

• громадянство України;

 

 

 

• вік від 18 років;

• вільне володіння українською мовою;

• повна загальна середня освіта; на офіцерську посаду – вища

• знання основ правознавства, Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», Законів України «Про запобігання корупції».

Отримати більш детальну інформацію щодо вимог до кандидатів можна на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та в Ніжинському відділі поліції ГУНП за адресою: м. Ніжин вулиця Московська, 22-а – у секторі кадрового забезпечення.

Сектор кадрового забезпечення
Ніжинського відділу поліції

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *