Ніжинці об’єднуються навколо вирішення проблеми з «морем» по Незалежності

Вже багато говорилося і писалося про «море» по вулиці Незалежності, але міська влада так і не приступила до рішучих дій по облаштуванню водовідведення. А тим часом люди потерпають від затоплення і лише сподіваються, що фундаменти прилеглих будинків витримають ще одну сильну зливу.
Працювати на добробут ніжинської громади вже звична справа для обласного депутата Сергія Охонька. Опікуючись проблемами своїх виборців, Сергій Миколайович неодноразово лобіював інтереси ніжинської громади на сесіях обласної ради. Завдяки спільним зусиллям депутатів облради, які відстоюють інтереси Ніжина було досягнуто результат – виділення 5 млн. грн з обласного бюджету, що разом зі співфінансуванням із міського бюджету дає змогу впорядкувати водовідведення по вулиці Незалежності. Це, в свою чергу, унеможливить підтоплення підвальних приміщень будинків.
2 серпня обласним депутатом Сергієм Охоньком було вирішено провести зустріч з мешканцями будинку по вул. Незалежності, 44-а та спланувати подальший план дій по вирішенню наболілого питання.
У розмові з ніжинцями Сергій Миколайович наголосив, що лише разом є можливість вирішити будь-яку проблему та від кожного особисто залежить стан його прибудинкової території. Зокрема, запросив мешканців взяти участь у депутатських комісіях та відвідати сесію міської ради, яка відбудеться 8 серпня, задля скорішого вирішення проблеми з так званим ніжинським «морем».
Треба зауважити, що на зустріч з депутатом прийшли майже всі мешканці будинку та радо зголосилися підтримати ініціативу депутата Сергія Охонька. Навіть наймолодші мешканці готові були долучитися до вирішення проблеми, зокрема маленька дівчинка Соломія звернулася до народного обранця з проханням підтримати містян.
Разом з обласним депутатом на зустрічі з мешканцями будинку був присутній голова партійного осередку ВО «Батьківщини» Станіслав Черпіта, який продемонстрував спільно пророблену з Сергієм Миколайовичем роботу по благоустрою під’їздів та прилеглої території по вулиці Незалежності 44-а. Також всі присутні оглянули нові відремонтовані під’їзди, але Сергій Миколайович не планує зупинятися на досягнутому та продовжує працювати на благо тих, хто повірив у свого депутата.
Громадяни дякували народному обранцю за допомогу та увагу до їх проблем. Вони наголошували, що Сергій Миколайович один з небагатьох, хто не полишає свою громаду в скрутні часи та завжди опікується благоустроєм будинків та прибудинкових територій.

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *