У Липовому розі відгримів День села

 

 

Запальні танці, веселі пісні, море позитиву, радості та гомінкого, дитячого сміху – саме так відзначили День села липівріжці на чолі зі своїм головою Олексієм Пелипканичем.

Майже вся селищна громада зібралась у затишному парку у самому центрі села. Перед початком святкування провели невеличку службу, помолилися, після чого священик окропив всіх святою водою.

У парку серед дерев заздалегідь встановили м’які місця для сидіння поруч з саморобними дерев’яними столами та стільцями для постійного відпочинку селян. Навпроти була імпровізована сцена на кузові звичайного грузовичка на якому артисти влаштували для всіх присутніх надзвичайно видовищне свято.

Спеціально запрошений вокальний колектив «Смоляни» підігрів всіх від малого до великого. Під яскраві мелодії харизматичних співаків та хореографічного колективу глядачі спочатку витанцьовували на місцях, а потім пішли в запальний танок.

Найменші жителі Липового Рогу зачитали віршики та зворушили всіх до сліз.

 

З’їхалися на свято і поважні гості з Районної державної адміністрації та представник від місцевого орендаря землі Олексія Сутулого. Гості подякували голові Липового Рогу Олексію Пелипканичу за гостинність, а маленькі дівчатка у віночках та вишиваночках вручили гостям запашні короваї.

Треба зауважити, що у селян є привід святкувати, адже це одне з найкращих селищ у Ніжинському районі. Для комфортного та щасливого життя там є все: зручний та красивий дитячий садочок, гарна школа, капличка та впорядкований простір. І це все заслуга селян та колишнього священика місцевої церкви, а тепер і селищного голови.

В Липовому Розі на свято заведено дарувати один одному подарунки. Дітлахи були дуже раді безкоштовним батутам на свято, а місцеві жителі – гарно спланованій та різноманітній культурній програмі.

Святкування видалося на славу, адже на обличчях всіх, без винятку, читалось щире щастя.

Лілія Журко

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *