Ніжинські дошкільнята готуються до Медового спасу

 

 

«МАЙСТЕРНЯ УМІЛЬЦІВ ДВЕРІ ВІДЧИНЯЄ ТА СЕРПЕНЬ СОНЯЧНИЙ В ГОСТІ ЗАКЛИКАЄ» АБО ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ «ВПРАВНІ РУЧЕНЯТА – ВМІЛІ ДОШКІЛЬНЯТА»
Формуючи національну свідомість дошкільнят, ми , педагоги ДНЗ №13 «Берізка», маємо прилучити їх до духовної культури українського народу, відкрити їм красу та багатство неповторного світу мистецтва. При цьому важливо не просто показувати дітям картини , а викликати емоційний відгук серед природи на побачену квітку, дощову краплинку, хмаринку – веселинку і вчити все те, зображувати.
От і сьогодні маленькі умільці з вправними рученятами – наші дошкільнята під керівництвом вихователів, відкривали для себе красу серпневої природи – квітів, неповторність метеликів, сріблястого дощику і т.д. А яке то щастя створювати роботи разом! Скільки зосередженості на кожному маленькому обличчі…
Ви тільки погляньте на ці шедеври дитячої творчості… І в них ви неодмінно побачите Символи Радості, Щастя, Щирості. Так наші малята готуються до Медового Спасу. Так пізнають красу навколишнього світу.
Успіхів і розквіту Вашої творчості , любі діти.

 

Наталія Примушко директор ДНЗ №13 «Берізка»

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *