Ніжинцям пропонують підтримати міську хореографічну школу на обласному конкурсі

 

25 липня розпочався конкурс «Чернігівщина туристична: вибір року». Метою конкурсу є популяризація туристичного потенціалу та відзначення досягнень представників туристичної сфери у розвитку в’їзного та внутрішнього туризму регіону.

На ряду з іншими музеями приймає участь у конкурсі і Народний музей українського старовинного костюму та побуту Ніжинської дитячої хореографічної школи у номінації “Музейний заклад”

 

 

 

Музей було відкрито у 2002 році на базі єдиної на Чернігівщині хореографічної школи. До уваги відвідувачів пропонуються всі атрибути українського колоритного костюма – вишита сорочка, плахта, корсетка та спідниця. Значна увага приділена важливому елементу українського національного костюму – вишивці. Також в експозиції представлено зразки старовинного шкіряного та плетеного взуття.

Кожен бажаючий може відвідати музей, що знаходиться за адресою у місті Ніжині чернігівської області по вулиці Об’їжджа, 119.

Всім поціновувачам старовинного, українського одягу пропонується підтримати Народний музей українського старовинного костюму та побуту Ніжинської дитячої хореографічної школи. Конкурс триватиме до 30.09.2018 року, зробити свій вибір можна за посиланням chernihivregion.travel.

 

 

Вам може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *